Madama Butterfly (Giacomo Puccini)
KDY: 9. 11. V 18.45
KDE: Kino Svět, Chomutov
ZA KOLIK: 300 Kč

V kině dnes uvidíte přímý přenos z Metropolitní opery  a příběh ženy, která je ochotná obětovat vše, co má, pro amerického námořního důstojníka Pinkertona, jehož zpívá Andrea Care. Elizabeth DeShong je její věrná služebná Suzuki a brazilský barytonista Paolo Szot shovívavý Sharpless. V úchvatně křehké inscenaci režiséra Anthonyho Minghelly bude orchestr řídit Pier Giorgio Morandi. (italské znění s titulky v anglickém a českém jazyce).

Skrytý potenciál ženy
KDY: 9. listopadu od 10 hodin
KDE: Kino Svět
ZA KOLIK: info o ceně není k dispozici

Opět se můžete těšit na sérii přednášek o životním stylu, výchově dětí a zdraví a kráse. Tentokrát má akce podtitul Jako matky, kamarádky, manželky, přítelkyně a milenky. Doprovodný program - přípravky pro zdraví, kosmetika, bylinky, masážní křeslo, vánoční inspirace a dekorace

Hubertova jízda 
KDY: 9. 11. v 11:00
KDE: Skanzen Stará Ves Chomutov
ZA KOLIK:

Každoročně pořádá JK PZOO tradiční Hubertovu jízdu jako ukončení jezdecké sezony. Slavnostní nástup proběhne v 11:00 na Skanzenu Stará Ves, kde budou moci diváci sledovat jezdce překonávající přírodní skoky. Následuje odjezd na louky u Partyzánu, a po návratu zpět proběhne závěrečné Halali. U stáje bude možné opéct buřty a dát si teplý guláš. Večerní zábava spolu s tradičním soudem se bude odehrávat od 19:00 v Kulisárně. Těšit se můžete i na Úleťáky. 

Husí hody
KDY: 8.-11. listopadu
KDE: Horský areál Lesná, restaurace
ZA KOLIK: dle ceny menu

Svatomartinská husa čeká na Lesné. Letos je tu pečou podle starých receptů, ve smaltovaných pekáčích a šamotové peci. Na gastronomický zážitek si raději udělejte rezervaci.