Na Kočičáku připomenou mobilizaci
KDY: 21. 9 od 12 hodin
KDE: Muzeum na Kočičáku
ZA KOLIK: 40 korun

Muzeum Na Kočičáku zve na jednu ze svých letošních akcí, která připomene 81.výročí událostí z roku 1938, které jsou spojené s historií Chomutovska a mnichovské dohody. Uvidíte hrané scénky, tábor Freikorpsu a obsazené pevnosti československou armádou.

Vinobraní
KDY: 21. 9 od 10 hodin
KDE: Františkánský klášter v Kadani
ZA KOLIK: 50 korun

Těšit se můžete na ochutnávku burčáku, čerstvého vinného moštu a vína. Vystoupí cimbálová muzika Linda, Vojara s tanečními páry a kapela Martina Broučka. Chybět nebude výuka lidových tanců, tombola, fotokoutek, komentovaná degustace, bezplatné prohlídky muzea (každou půl hodinu), atrakce pro děti, koníci, chodicí koule a mnoho dalšího. Na závěr dne hudební překvapení.

Ve Vejprtech se setkají sousedé z obou stran hranic
KDY: 21. září od 14 hodin
KDE: Vejprty, souměstí
ZA KOLIK:  zdarma

Pochutnat si na vínu a pivu z Čech i německého Saska můžete ve Vejprtech na další akci přeshraniční spolupráce. Koná se na souměstí měst Vejprty a Bärenstein. Přátelské posezení zpříjemní návštěvníkům dechová hudba z Klášterce i folkové uskupení Biginbrothers ze Saska.

Divadelníci přivezou nesrmtelný příběh 
KDY: 22. 9 od 15 hodin
KDE: Studentské náměstí
ZA KOLIK: Zdarma

Přijďte se podívat na Shakespearovu nejslavnější hru odehranou partou potulných kejklířů a cirkusáků z divadla Chůdadlo. Místy humornou, místy srdcervoucí. Celá tragédie je odehrána pomocí závěsné akrobacie na šálách je plná žonglování, párové akrobacie a tance a je to skutečně dech beroucí podívaná.

Zámek rozezvučí koncert
KDY: 21.9 od 19 hodin
KDE: Zámek Klášterec nad Ohří
ZA KOLIK: info není k dispozici

Popový smíšený sbor Všelijak vám zazpívá na zámku v Klášterci nad Ohří. Soubor, který má aktuálně jednadvacet členů si do repertoáru vybírá klasické popové šlágry i nejnovější hity.