Sport

SK Ervěnice-Jirkov doma zápas o první místo v I.A třídě nezvládly

Jirkov – Dvanácté kolo fotbalové I.A třídy svedlo dohromady dva vedoucí týmy tabulky. První Ervěnice doma hostily Domoušice. Domácí souboj o první místo nezvládli a po debaklu přepustili Domoušicím vedení v tabulce.

Kadaňští kickboxeři přivezli zlaté a bronzové medaile z MS v Itálii

Kadaň – V italském letovisku Carrara se uskutečnilo MS WTKA 2018 v kickboxu. Součástí reprezentačního týmu ČR byli také čtyři závodníci klubu SK Kosagym Kadaň. Všem se skvěle dařilo, když získali tři tituly mistrů světa a dvě třetí místa.

včera 14:00
-

Karatisté Kadaně a Klášterce přivezli tři tituly mistra České republiky

Kadaň – Karatisté Kadaně a Klášterce nad Ohří přivezli z Mistrovství České republiky (MČR) v karate JKA hned tři tituly. Po dvou letech se tak klubu podařilo opět vybojovat první místo na MČR.

12.11.2018
-

Chomutov padl na Kladně po vlastním gólu a penaltě

Kladno – Týmu FC Chomutov zápas 14. kola Divize skupiny B na Kladně nevyšel. Nejprve si dal Tomáš Svoboda vlastní gól a v závěru utkání výhru Kladna pečetila penalta.

9.11.2018
-

Kam zajít o víkendu na fotbal? Perštejn vyzve v přeboru kraje Lovosice

Chomutovsko - Na jaká utkání fotbalových týmů v regionu se můžete jít v sobotu a v neděli podívat.

6.11.2018
-

Stolní tenisté KST Jirkov A opustili čelo divizní tabulky

Jirkov – Stolní tenisté KST Jirkov A zajížděli ke dvěma divizním utkáním do heren svých soupeřů.

6.11.2018
-

Fotbalové utkání Spořice - Ledvice nabídlo přehlídku nevyužitých šancí

Spořice – Domácí tým měl v úvodní čtvrthodině čtyři velké šance, ale ani jednu nedokázal využít. Hosté pak šli do vedení díky pokutovému kopu a domácí byli nakonec rádi, že získali alespoň jeden bod.

5.11.2018
-

Chomutov má po letech mistra republiky v judu mužů

Chomutov – Oddíl juda TJ VTŽ Chomutov neměl několik desetiletí ve svých řadách žádného Mistra ČR v kategorii mužů. Až do minulého týdne. Tímto titulem se už nyní může chlubit juniorský reprezentant David Vopat, který ho vybojoval ve váze do 66 kg.

5.11.2018
-

FC Chomutov získal další cenné body, zdolal doma FK Ostrov

Chomutov /ROZHOVOR/ – Fotbalisté divizního Chomutova doma opět předvedli skvělý výkon a zaslouženě získali tři body, když ve 13. kole Divize skupiny B porazili Ostrov 3:1.

4.11.2018
-

Piráti Chomutov doma podlehli Vervě Litvínov až v prodloužení

Chomutov - Verva si z Chomutova odvezla dva body za výhru v prodloužení. Byl to boj. První třetina moc pohledný hokej nepřinesla. Poněkud aktivnější byl Verva, ale hodně jí k tomu pomohli domácí, když třikrát zahřívali trestnou lavici. Žádný gól však nepadl. Druhá tetina proběhla obdobně jako první a tak se dál čekalo na první gól. Toho se diváci dočkali hned v úvodu třetí části, jenže Verva za čtyři minuty srovnala. Víc gólů ale nepadlo a přišlo na řadu prodloužení. V něm byl úspěšnější Litvínov a získal i druhý bod.

2.11.2018
-

Liberec, Chomutov – Liberec nezaváhal a poslední celek tabulky porazil. Chomutov padl v severočeském derby hokejové extraligy pod Ještědem 1:2. Výhra Bílé Tygry posunula po zápase 16. kola na první příčku tabulky.

2.11.2018
-

Kam o víkendu na fotbal? Chomutov vyzve Ostrov, Kadaň přivítá Štětí

2.11.2018
-

Kadaň dál překvapuje, Litoměřice i Ústí položila na východě oslabení

Severní Čechy – Hokejisté Kadaně bodovali potřetí z posledních čtyř duelů. Tentokrát se jim podařilo ukořistit dva body na ledě Slavie. Naopak dál tápe ústecký Slovan, který prohrál i potřinácté v řadě, nedařilo se ani Litoměřicím.

30.10.2018
-

Piráti doma otočili zápas s Hradcem. Nakonec padli v prodloužení

Chomutov - První třetinu zaslouženě vyhráli hosté. Do vedení šli v přesilovce a byli aktivnější. Svou převahu korunovali v závěru druhým gólem. Domácí po prohrané první třetině nesložili zbraně a zlepšeným výkonem ve druhé třetině zápas otočili. Hradec se ve třetí části snažil srovnat, ale dlouho marně. Nakonec se ve druhé polovině třetí třetiny dočkal třikrát přesilovky a poslední z nich využil. Zápas skončil 3:3 a šlo se do prodloužení. Vítězství nakonec zásluhou Lukáše Cingela strhli na svou stranu hosté.

30.10.2018
-

Memoriál Antonína Süssmilcha vyhrál tým FC Jirkov 2000

Chomutov – V městské sportovní hale v Chomutově se uskutečnil třetí ročník turnaje ve futsalu Memoriál Antonína Süssmilcha. Turnaj s mezinárodní účastí vyhrál tým FC Jirkov 2000.

30.10.2018
-

Ervěnice stále kralují I.A třídě, zdolaly Obrnice

Jirkov - Také v desátém kole I.A třídy tým SK Ervěnice-Jirkov potvrdil skvělou formu. Doma porazil Obrnice a je nadále v čele tabulky.

29.10.2018
-

Sport bar Galaxie Chomutov je potřetí za sebou mistrem okresu v malé kopané

Chomutov – Ve sportovním areálu na Cihlářské ulici v Chomutově se odehrálo okresní finále v malém fotbalu mezi městy Chomutov a Kadaň. Vítězem se potřetí za sebou stal tým Sport bar Galaxie Chomutov.

29.10.2018
-

Piráti Chomutov vsadili na rošádu, mají medailistu z olympiády

Chomutov - Střídání zkušených brankářů: finský matador Hannu Toivonen Piráty opouští, přichází bronzový v jihokorejském Pchjongčchangu Kanaďan Justin Peters.

29.10.2018
-

Fotbalisté FC Chomutova body z Libiše nepřivezli

Libiš – Hráčům Chomutova se nepodařilo v Libiši zopakovat výborný výkon z minulého kola a vyšli bodově naprázdno.

26.10.2018
-

Florbalisté Chomutova získali v souboji s Ústím dva body

Chomutov - Chomutovští prvoligoví florbalisté si dál užívají povedenou sezonu.

26.10.2018
-

Kam o víkendu na fotbal? Krupka přijede do Perštejna, Podbořany do Údlic

Chomutovsko - Nemáte program na víkend? Vyrazte na fotbal. Přinášíme přehled víkendových zápasů na Chomutovsku.

26.10.2018
-

Kadaň i Litoměřice se představily v Chance lize vítězně

Severní Čechy – Kališníci i Trhači Kadaň slaví v 18. kole Chance ligy vítězství. Ústecký Slovan si zápas ve Frýdku spojil až s výletem do Vsetína příští týden.

25.10.2018
-

Nejmladší chomutovští plavci vybojovali parádních 29 medailí

Sokolov, Chomutov - V Sokolově se uskutečnil již šestnáctý ročník Sokolovského kapříka, populárních závodů pro nejmladší plavce. Chomutovští plavci ve věku sedm až deset let si dohromady doplavali pro 29 medailí, o které se postaralo jedenáct plavců.

23.10.2018
-

Stolní tenisté KST Jirkov A vybojovali v divizi dvě výhry

Jirkov – Divize stolních tenistů měla na programu další dvě kola. Týmu KST Jirkov A se opět dařilo.

23.10.2018
-

V derby krajského přeboru předvedla Kadaň proti Perštejnu zničující závěr

Kadaň - V dramatickém derby dvou nedalekých klubů byl úspěšnější Tatran Kadaň, když o svém vítězství nad Spartakem Perštejnem rozhodl gólem v 89. minutě utkání krajského přeboru.

23.10.2018
-

Je na dně, ať už psychicky nebo finačně, reaguje Konečný na výzvu Horvátha

Ústí nad Labem /ANKETA/ - Boxer Horváth vyzval Konečného. Vadí mu, jakým směrem vede český profesionální box.

22.10.2018
-

FC Chomutov zdolal doma silný Brandýs nad Labem

Chomutov /ROZHOVOR/ - V rámci jedenáctého kola fotbalové divize B hostil doma FC Chomutov tým FK Brandýs nad Labem. Pod umělým osvětlením domácí hráči předvedli skvělý výkon a zaslouženě zvítězili.

22.10.2018
-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

22.10.2018
-

ANKETA: Kteří hokejisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na hokejového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

21.10.2018
-

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

21.10.2018
-

Piráti padli s Třincem gólem v poslední minutě zápasu

Chomutov - První třetinu museli Piráti dotahovat, to se jim povedlo a ve druhé třetině šli dokonce do vedení. Odskočit na dvě branky se jim však nepodařilo a Třinec srovnal. V závěrečné třetině se oba týmy dlouho přetahovaly o vítězství. Nakonec se to v polední minutě podařilo Třinci a odvezl si domů všechny tři body.

21.10.2018
-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

19.10.2018
-

Chomutov nestačil v Karlových Varech a zůstává poslední

Chomutov – Dva góly a jedna asistence zkušeného matadora útočníka Dudy nestačily, ani tato pomoc neodvrátila porážku chomutovských Pirátů.

18.10.2018
-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

16.10.2018
-

Mladí Levharti BK Chomutov doma dvakrát rozdrtili Louny

Chomutov - Starší minižáci U13 basketbalového klubu Levharti Chomutov v rámci oblastního přeboru hostili ve dvou zápasech Louny. Soupeře dvakrát nečekaně snadno a vysoko porazili.

16.10.2018
-

Fotbalisté AFK LoKo Chomutov se díky prohře s Březnem propadli až na samé dno

Chomutov – Fotbalisté LoKotky předvedli docela dobrý fotbal, jenže body doma nezůstaly. Díky trefě Chlouby v 90. minutě zůstali domácí bez bodu a uzavírají tabulku okresního přeboru.

15.10.2018
-

Chomutov - Výhra na konec, která nic neřešila. Čeští fotbalisté do 21 let zakončili neúspěšnou kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy chomutovským vítězstvím 1:0 nad Moldavskem.

15.10.2018
-

Kadaň zvládla další derby. Doma si podala Litoměřice

Kadaň – Po vítězném derby s Ústím si doma kadaňští hokejisté podali v dalším severočeském derby Litoměřice. Trhači slavili 3:1.

14.10.2018
-

Po Mladé Boleslavi doma Piráti porazili také Zlín

Chomutov - Zlín začal v Chomutově bez ostychu a dral se dopředu, domácí ale dobře bránili a postupně si vypracovali mírnou převahu. Bohužel po chybě gólmana Lukeše šli do vedení hosté. Ve druhé třetině ale Piráti zvedli obrátky a zápas otočili. V závěrečné třetině se sice už jen většinou bránili, ale cenné vítězství uhájili. Zlín tak vyšel v Chomutově bodově naprázdno.

12.10.2018
-

Piráti to dokázali, porazili Boleslav a zastavili dlouhou sérii proher

Chomutov -  Po deváté to Piráti dokázali, když doma porazili Mladou Boleslav.  V první třetině sice inkasovali jako první, ale tentokrát se nerozklepali a záhy vyrovnali. Ve druhé třetině pak zápas dvěma góly otočili. V poslední třetině se hrálo v tempu a na gól se čekalo až do samého závěru zápasu. Hosté hráli na konci třetiny dvě přesilovky a tu druhou v poslední minutě využili. Víc už ale nestihli a Piráti si tak připsali první tři body do tabulky.

12.10.2018
-

Ústí i Litoměřice hrají doma, Kadaň míří do Třebíče

Kadaň, Severní Čechy - Trio prvoligových hokejových celků z Ústeckého kraje čeká v sobotu další kolo Chance ligy. Slovan a Stadion se představí na domácím ledě, Kadaň se pokusí natáhnout sérii výher v Třebíči.

12.10.2018
-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

12.10.2018
-

Kam o víkendu na fotbal? Perštejn hostí společný tým Jiřetína a Litvínova

10.10.2018
-

Kadaň otočila derby s Ústím a slaví další tři body

Kadaň – Kadaňští hokejisté potvrdili, že v zápasech s Ústím se jim daří. V loňské sezoně ze tří severočeských derby vyhráli tři a v prvním měření sil nové sezony s týmem z krajského města jsou opět vítězní. Trhači přetlačili Ústí 2:1.

9.10.2018
-

Spořice nadělily soupeři z Postoloprt čtyři branky

Spořice - V neděli 7. října se odehrál ve Spořicích souboj týmů, který se v minulosti často vyznačoval agresivitou i souboji na hraně pravidel. Tentokrát ale jasně dominovali domácí Spořičtí, kteří rozstříleli Postoloprty jasně 4:0.

8.10.2018
-

Ervěnice zvítězily na penalty nad Kopisty a jsou v čele soutěže

Jirkov - Vedoucí tým I.A třídy SK Ervěnice-Jirkov hostil v 7. kole skupiny B bojovný celek TJ Kopisty. Tedy mužstvo, o kterém je známo, že jen tak nevzdá žádný zápas.

8.10.2018
-

Chomutov potvrdil stoupající formu a proti Březové přidal další tři body

Chomutov /ROZHOVOR/ - Bodovat a potvrdit dobré výsledky z posledních kol divize! To byl hlavní cíl pro fotbalisty Chomutova v sobotním utkání s týmem Olympie Březová.

7.10.2018
-

Trhači z Kadaně slaví první výhru v sezoně. Přivezli ji z Havířova

Havířov – Deset kol museli čekat na první vítězství prvoligoví hokejisté z Kadaně. Dočkali se teď v sobotu v Havířově, kde konečně protrhli smůlu a slavili 5:3.

5.10.2018
-

Kam za fotbalem: Domácí Chomutov hostí Březovou

Chomutovsko - Divizní fotbalisté Chomutova se o víkendu představí opět na domácím trávníku. V sobotu dopoledne budou hostit březovskou Olympii. Podaří se Chomutovským odčinit minulou porážku z Mostu?