Sport

dnes 14:45

Deset gólů. Pořádná přestřelka byla k vidění ve 2. futsalové lize

Chomutov - Z 0:3 obrátili hráči Baníku na 5:3. Po hektickém závěru vybojovali v duelu s Jabloncem nakonec bod.

15.12.2017

Baumrtová kousek od medaile, Svěcená ani Fanta do finále neprošli

Kodaň - Chomutovská plavkyně Simona Baumrtová obsadila na ME v krátkém bazénu páté místo na 100 metrů znak.

15.12.2017

Karel Kaška veze ze žákovského mistrovství ČR v plavání dvě medaile

Trutnov/Chomutov – Sérii tří víkendů, kdy plavci různých kategorií plavali o české mistrovské tituly, uzavřela kategorie starších žáků. A i v té se oddíl TJ Slávie Chomutov mohl radovat z medailí. A to díky třináctiletému Karlovi Kaškovi, který v Trutnově vyplaval hned dvě – stříbro a bronz.

13.12.2017

Piráti spustili předprodej permanentních vstupenek na zbývající část sezóny

Chomutov – V úterý 12. prosince spustili Piráti předprodej vstupenek na zbývající zápasy základní části extraligy.

12.12.2017

První čtyři týmy v elitní lize jsou bez porážky

Chomutovsko – Druhý turnaj odehrála v Městské sportovní hale v Chomutově elitní zimní liga a jak úvodní turnaje naznačily, bude letošní ročník velmi zajímavý.

12.12.2017

Plavci Slávie Chomutov posouvali osobní rekordy

Chomutov – V domovském bazénu v Chomutově, kde se konal Pohár České republiky desetiletého žactva, posbírala plavkyně TJ Slávie Chomutov Anežka Doksanská čtyři individuální medaile, včetně dvou zlatých.

12.12.2017

Chomutov – Nejstaršími kategoriemi basketbalového klubu Levharti Chomutov, které se o víkendu představily na domácí palubovce, byli starší minižáci do 13 let.

11.12.2017

DENÍK NÁM FANDÍ: Představujeme další fotbalový tým

Okres Chomutov - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Chomutovského deníku s projektem Deník nám fandí.

10.12.2017

Tři body po 49 dnech! Piráti uťali sérii porážek, nováčka porazili 4:2

Chomutov - Chomutov ukončil černou sérii čtyř porážek a jihlavského nováčka porazil 4:2. Svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky se dočkali výhry za tři body prvně od 22. října, kdy v 16. kole porazili na domácím ledě 3:2 Pardubice.

10.12.2017

Kadaňští Trhači urvali dva body proti Slavii Praha. V prodloužení

Kadaň – V souboji Trhačů Kadaň se Slavií Praha se hrálo dlouho bez branek, ale ve druhé polovině zápasu se střelci už prosadili. V základní hrací době skončilo utkání 2:2, o vítězství Kadaně a zisku dvou bodů rozhodl hned v první minutě v prodloužení z trestného střílení Jakub Trefný.

8.12.2017

Pět gólů a vítězství. Hokejisté Pardubic přehráli Chomutov

Pardubice – Na třetí pokus. Pardubice poprvé v sezoně zdolaly chomutovské Piráty, které ve 29. kole hokejové extraligy přehrály 4:1. Rozhodující náskok získalo Dynamo již během první třetiny.

8.12.2017

DENÍK NÁM FANDÍ: V pondělí představíme další fotbalový tým

8.12.2017

Kam zajít v těchto dnech v chomutovském regionu za sportem

Chomutovsko - Přinášíme přehled sportovních událostí v regionu na nejbližší dny.

7.12.2017

Ke konci musíme padat do střel, i po hlavě, říká Stanislav Dietz

Chomutov /ROZHOVOR/ – Hokejoví Piráti se střetli s Olomoucí. Soupeř byl v prodloužení úspěšnější, a tak bral Chomutov jen bod.

7.12.2017

Vzpěrači Chomutova skončili na mistrovství republiky těsně pátí

Holešov, Chomutov - Mladí siláci se poměřili na republikovém šampionátu. Mistry jsou borci z Horní Suché.

6.12.2017

Tři minuty rozhodly o prohře Pirátů

Chomutov – Piráti neprotrhli sérii proher a prohráli s Kohouty z Olomouce 2:3 v prodloužení. Teď už mají z posledních deseti utkání devět porážek.

6.12.2017

V pátek bude jasno o prvních finalistech ligy Václava Čecha

Chomutovsko - Mladí futsalisté poměří své síly a schopnosti ve sportovní hale v pátek odpoledne.

6.12.2017

Piráti versus Kohouti? Možná i souboj o post reprezentačního gólmana

Chomutov - Dnes se hokejisté Chomutova poměří s týmem Olomouce.

6.12.2017

Soutěžte s Deníkem o vstupenky na zápas hokejových Pirátů s Jihlavou

Chomutov - V neděli vyzvou hokejisté Chomutova jihlavskou Duklu. Vyhrajte lístky na utkání zdarma!

5.12.2017

Láska v ringu. Zamilovaný pár Sedláčková a Horváth to dotáhl až k titulu

Ústí n. L., Chomutov – Nejdřív zásnuby, teď titul. Hvězdnému boxerskému páru Lucie Sedláčková a Štěpán Horváth to klape i v ringu.

4.12.2017

Mladí vzpěrači Chomutova přivezli z mistrovství ČR dvě medaile a páté místo

Bohumín, Chomutov - Na severu Moravy se uskutečnilo mistrovství České republiky mladších žáku ve vzpírání, a to jak jednotlivců, tak i družstev.

4.12.2017

Známe výherce vstupenek na utkání Pirátů s Kohouty Olomouc

Chomutov - Fanoušci správně odpověděli na jednoduchou otázku o chomutovském týmu a mohou vyrazit na utkání zdarma i s doprovodem.

3.12.2017

Chomutovští Piráti venku zase prohráli, v Mladé Boleslavi se nezmohli ani na gól

Mladá Boleslav - Hokejisté Chomutova pokračují v katastrofálních výkonech – v Mladé Boleslavi prohráli 0:5. Z posledních devíti zápasů vyhráli Piráti jen jednou a venku uspěli naposledy před dvěma měsíci v Litvínově.

3.12.2017

Pouze jeden gól Trhačům na výhru nad Přerovem opět nestačil

Kadaň – Čtvrtý zápas v řadě nevstřelili kadaňští Trhači více než jednu branku. A v hokeji jeden gól na vítězství nestačí. V sobotu prohrála Kadaň se Zubry Přerov 1:2 a je na posledním místě WSM Ligy.

1.12.2017

1.12.2017

30.11.2017

Soutěžte s Deníkem o vstupenky na zápas hokejových Pirátů s Olomoucí

Chomutov - Ve středu vyzvou hokejisté Chomutova soupeře z Olomouce. Vyhrajte lístky na utkání zdarma!

30.11.2017

Dvě první a jedno třetí místo získali vzpěrači VTŽ Chomutov

Plzeň, Chomutov - Výpravu na Velkou cenu Plzně proměnili siláci z Chomutova v medailová umístění.

30.11.2017

Fantom Franta řádil. Má pět zlatých a jasnou účast na mistrovství Evropy

Chomutov, Plzeň - Jeho oddílová kolegyně plavkyně Simona Baumrtová nezůstala pozadu a triumfovala čtyřikrát.

29.11.2017

Chomutov neměl šanci, ve Zlíně ztratil zápas po první třetině…

Piráti zaznamenali v dohrávce 25. kola hokejové extraligy sedmou porážku z posledních osmi zápasů.