Sport

Souboj nejslabších. Trhači dnes vyzvou Slavii Praha

Kadaň - Souboj ze dna tabulky druhé nejvyšší hokejové soutěže Chance liga bude dnes, ve středu 19. září, k vidění na zimním stadionu v Kadani.

Houška: Chomutov je pro mě srdeční záležitost! Chtěl bych mu něco vrátit

Chomutov /ROZHOVOR/ - Levhart a Válečník Jakub Houška se po skončení profesionální kariéry vrátil do Chomutova.

18.9.2018
-

Spořice versus Klášterec: Sto padesát diváků vidělo sedm gólů

Spořice - Lepší zakončení rozhodlo o vítězství kláštereckých fotbalistů na trávníku předního týmu I. A třídy Spořic. Dvakrát dotáhli domácí fotbalisté náskok hostí, ale potřetí se jim to už nepovedlo. O výhře Klášterce 4:3 rozhodl devět minut před koncem klášterecký Roman Mařík.

18.9.2018
-

Utkání Dobroměřic proti Kadani rozhodla Maliňákova paráda

Dobroměřice /FOTO/ - Dobroměřice před svými fanoušky urvaly s Kadaní tři body za výhru 2:1.

17.9.2018
-

Aspiranti na postup z divize: Zbuzany a Motorlet

Chomutov /ROZHOVOR/ - Fotbalisté FC Chomutov odehráli v divizi šest zápasu a po zisku osmi bodů jsou na 12. místě skupiny A.

17.9.2018
-

Trenér Doksanský: Přístup byl katastrofální. V první půli jsme nebyli na hřišti!

Chomutov - Mírné zlepšení ve druhém poločase stačilo na čestný gól. Jinak v souboji Chomutova s Motorletem vládli na hřišti hosté.

17.9.2018
-

Piráti bez bodů. Zbraně neskládáme. Bojujeme, je tam odhodlání, říká Šťastný

Chomutov - Na bodový zápis zatím čeká hokejový Chomutov. Po Brnu prohrál i s Hradcem.

15.9.2018
-

Piráti srovnali, ale na mistrovskou Kometu Brno nakonec nestačili

Chomutov /FOTOGALERIE/ - Souboj mistra s letos mnohými odepisovaným celkem se odehrál v 1. kole extraligy v chomutovské aréně.

14.9.2018
-

Florbalistky Chomutova rozjedou zítra sezonu. Boj o body začne s Litvínovem

Chomutov - Florbalistky Chomutova se v loňské sezoně dostaly ze čtvrtého místa do play-off, kde na ně do prvního kola zbyly Bivojky z Litvínova, které po dlouhých bojích porazily 2:0 na zápasy. Ve druhém kole narazily na Bulldogs Brno, na které bohužel nestačily, a jejich cesta tak skončila.

14.9.2018
-

Zatraceně ostrý start Pirátů: nejdřív mistrovská Kometa Brno, pak Hradec

Chomutov – Žádný pomalý valčík na rozjezd, ale pořádný rock and roll. Chomutovští Piráti netradičně v sobotu, 15. září, od 15.30 hodin doma rozehrají novou sezonu v elitní extraligové soutěži.

14.9.2018
-

Kam za fotbalem: Chomutov hostí v divizi pražský Motorlet

Chomutovsko - Dalšími koly pokračují fotbalové soutěže na Chomutovsku. Už v sobotu dopoledne například divizní FC Chomutov přivítá nepříjemného soupeře z Prahy.

12.9.2018
-

Kadaň byla kousek od prvních tří bodů nové sezony. Má jen jeden

Kadaň - Kadaňští hokejisté ztratili v samém závěru skvěle rozjetý domácí zápas s Benátkami nad Jizerou. Domácí hráči sahali po prvních třech bodech v sezoně, ale nakonec odešli pouze s jedním, když padli v prodloužení 6:7.

12.9.2018
-

Ostuda ve Vsetíně. Domácí roztrhali Trhače z Kadaně jedenácti góly

Vsetín - To byla hotová poprava. Především v poslední třetině, kterou Valaši ovládli vysoko 8:0. Kadaň má po dvou zápasech prvoligové soutěže nula bodů.

12.9.2018
-

Spořice zdolaly Podbořany a jsou v čele I.A třídy

Údlice - Fotbalová I.A třída měla na programu třetí kolo. V jeho rámci přivítaly doma Údlice fotbalisty z Března. I když domácí v zápase vedli, nakonec podlehli Březnu 1:2. Hosté vybojovali první vítězství v sezoně a bodově se dotáhli na Sokol.

11.9.2018
-

Chomutovu se proti Meteoru nepodařilo dát gól ani uhrát bod

Praha - V 6. kole divize zajížděli chomutovští fotbalisté do Prahy.

11.9.2018
-

Ženy byly i podruhé v sezoně úspěšné a jsou na prvním místě

Pavlíkov - Ženský sloučený fotbalový tým Souš/Ervěnice-Jirkov pokračuje v úspěšném tažení a po první výhře nad FC Mělník zvítězil i na hřišti vítěze minulého ročníku SK Pavlíkov. Po výhře 1:0 je na prvním místě divize, skupiny A.

11.9.2018
-

Černovice: Chtěli bychom hrát letos špičku soutěže

Černovice /ROZHOVOR/ - Tři kola, dvě výhry, šest bodů a čtvrté místo v tabulce I.B třídy. To je aktuální statistika týmu SK Černovice. Předseda černovického klubu Jan Richter odpověděl na několik otázek Deníku.

10.9.2018
-

Kampf: Kluci na to, co máme za sebou během pár dní, to odmakali výborně!

Kadaň - „Jsme nováček, nevěděli jsme vůbec, do čeho jdeme. Byla to dlouhá cesta a byli jsme takoví zaskočení,“ charakterizoval první třetinu úvodního kola hokejové Chance ligy Kadaň - Poruba trenér hostí Flašar.

10.9.2018
-

V derby zvítězil tým Černovic, o prohře Březenecké rozhodl druhý poločas

Černovice - Po utkání fotbalové I. B třídy Černovice Březenecká zůstali hosté i po třetím kole bez vítězství, Černovice si výhrou 6:2 polepšily na čtvrté místo.

7.9.2018
-

Kadaňské Trhače povede do nové sezony trenér Radek Kampf

Kadaň - Tým, u kterého nebylo jasné, zda bude druhou nejvyšší hokejovou soutěž hrát, je připravený i s novým trenérem.

6.9.2018
-

Liberec v generálce předvedl, že se s ním musí opět počítat. Piráti nestačili

Liberec /FOTO/ - Bílí Tygři si před ostrým startem sezony zvýšili sebevědomí. Severočeské derby jednoznačně ovládli.

6.9.2018
-

Klášterečtí hokejisté pořádají o víkendu klubový den

Klášterec nad Ohří - Klášterecký hokejový klub se chystá na novou sezonu a pro své fanoušky si na neděli 9. září připravil zajímavý program.

4.9.2018
-

Spořice doma zdolaly Podbořany a vyhouply se do čela I.A třídy

Spořice – Fotbalová I.A třída měla na programu druhé kolo. V jeho rámci přivítaly doma Spořice Podbořany. Spořice zápas rozhodly už v prvním poločase, kdy vstřelily tři branky a díky druhé výhře se dostaly do čela I. A třídy.

4.9.2018
-

Fotbalistky Souše a Ervěnic na úvod sezony smetly Mělník

Jirkov – Ženský sloučený fotbalový tým Souš/Ervěnice-Jirkov má za sebou úspěšný vstup do nové sezony. Na hřišti v Jirkově v prvním kole divize deklasoval FC Mělník.

3.9.2018
-

Zbuzany si v Chomutově vylámaly zuby

Chomutov – Zápas čtvrtého kola Divize skupiny B přinesl fotbalistům FC Chomutova cenné tři body, když doma dokázali nejtěsnějším rozdílem zdolat favorizovaný tým FK Zbuzany 1953.

2.9.2018
-

Chomutov - Dvě desítky kilometrů a kousek k tomu mají stovky běžců, kteří se v upršenou sobotu vydali na trať 2. ročníku Chomutovského půlmaratonu.

1.9.2018
-

Most – Tak tohle byla opravdu paráda. Nevídaný zážitek připravil domácím fanouškům obhájce titulu evropského šampiona okruhových tahačů Adam Lacko z týmu Buggyra Racing.

31.8.2018
-

Kam zajít o víkendu na Chomutovsku na fotbal

Chomutovsko - Na jaká utkání fotbalových týmů v regionu se můžete jít o víkendu podívat.

30.8.2018
-

V podkrušnohorském derby Piráti vrátili Vervě dva dny starou porážku

Chomutov - Podruhé během dvou dnů se utkali v rámci přípravy na novou sezonu Piráti Chomutov a Verva Litvínov.

30.8.2018
-

Jirkovské mažoretky vybojovaly na mistrovství světa bronz

Jirkov - Velký úspěch míří do jirkovské základní umělecké školy.

28.8.2018
-

Litvínov - Téměř 2 300 diváků zajímalo přípravné severočeské derby mezi domácím Litvínovem a Piráty z Chomutova. Hosté na Hlinkově stadionu tvrdě narazily a vyfasovali výprask 5:1. Základ vysoké výhře dali domácí už v první třetině, kterou vyhráli s přehledem 3:0. Odveta se hraje ve čtvrtek v Chomutově od 17.30.

28.8.2018
-

V Chomutově se uskutečnil příměstský florbalový kemp Perkmon Academy

Chomutov - Na Základní škole akademika Heyrovského v Chomutově se uskutečnil příměstský florbalový kemp. O akci byl velký zájem.

28.8.2018
-

Otvice se doma probudily až ve druhém poločase

Otvice - Úvodní kolo nové sezony mají za sebou také okresní fotbalové soutěže. Ve východní skupině doma hostily Otvice nedalekou Vrskmaň. Zápas dvou rozdílných poločasů pro sebe rozhodli domácí až zlepšenou hrou ve druhém poločase.

28.8.2018
-

Ervěnice měly úspěšný vstup do sezony! Doma nadělily Postoloprtům čtyřku

Jirkov - Hned první zápas nové sezony týmu SK Ervěnice-Jirkov vyšel. V I.A třídě doma porazily Postoloprty po zlepšeném výkonu ve druhém poločase.

27.8.2018
-

Dnes v prodeji! Nový Sportovní deník pro znalce i občasné fandy odstartoval

Severní Čechy - V dnešních tištěných regionálních Denících naleznete dnes, v pondělí 27. srpna, poprvé speciální vydání s rozšířenou sportovní osmistránkovou rubrikou Sportovní deník.

27.8.2018
-

Derby hned na startu! Spořice dvěma góly slavily v Údlicích

Údlice - V krajské A. třídě se hned v prvním kole šlo na derby. Do sezony vlétli v Údlicích lépe hosté ze Spořic.

23.8.2018
-

Heroické Sigmě tleskal celý stadion vestoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.

23.8.2018
-

Kam za fotbalem: O víkendu startují nižší soutěže

Chomutovsko /PROGRAM/ - Po divizi a krajském přeboru se v tomto víkendu naplno rozběhnou i nižší fotbalové soutěže od A. třídy po okresní přebor.

21.8.2018
-

Ve Vejprtech pořádají o víkendu cyklistické závody

Vejprty - Seriál cyklistických závodů Pohár Peruna má v sobotu 25. srpna další pokračování.

21.8.2018
-

Šťovíček versus Hudáček. Derby nabídlo souboj dvougólových střelců

Chomutov - I ve svém druhém přípravném utkání za Liberec vstřelil hokejový útočník Libor Hudáček dva góly. Slovenská posila navíc přihrála na branku Krenželoka, na ledě Chomutova však Tygři padli 3:4 v prodloužení.

21.8.2018
-

Plavkyně Simona Baumrtová se vdala. Už je z ní paní Kubová

Klášterec n. O. - Každý ženich u oltáře slibuje, že se s ním bude mít nevěsta jako v bavlnce. U Simony Baumrtové to platí už dávno.

21.8.2018
-

Tým SK Torro Kadaň vyhrál turnaj hokejových fanoušků

Kadaň – Fanoušci ledního hokeje si krátili letní čas futsalem. V Děpoltovicích se konal 12. ročník hokejových fanoušků. Zúčastnilo se ho šestnáct týmů z České republiky.

21.8.2018
-

Piráti si to dnes rozdají s Bílými Tygry

Chomutov - Piráty Chomutov čeká po dvou týdnech čtvrtý přípravný duel, v němž poprvé během letošního léta změří síly s českým soupeřem. Do chomutovské Rocknet Arény dorazí Bílí Tygři Liberec.

20.8.2018
-

Baumrtová i Franta vylepšili rekordy, ale na medaili to nestačilo

Chomutov - Chomutovští plavci se na mistrovství Evropy v Glasgow předvedli v dobré formě. Simona Baumrtová překonala český rekord na 50 metrů znak a Tomáš Franta vylepšil český rekord na 100 metrů znak dvakrát. Baumrtová si vedle rekordu na 50 metrů znak vybrala i notnou dávku smůly, když ve finále na startu uklouzla.

20.8.2018
-

Chomutovský judista Marek Vopat pojede na mistrovství Evropy

Chomutov – Velký talent juda Marek Vopat z Chomutova si svými výkony na kvalifikačních závodech vybojoval nominaci na mistrovství Evropy, které se letos koná v Sofii v Bulharsku.

20.8.2018
-

FC Chomutov doma nestačil na Sokol Hostouň

Chomutov - Domácí premiéra fotbalistům FC Chomutova nevyšla. I když domácí ve druhém kole Divize B od dvacáté minuty vedli, vedení neudrželi a přišli o všechny body.

17.8.2018
-

Kaše podepsal novou smlouvu s Anaheimem. Vydělá miliony

Kadaň – Hokejový útočník Ondřej Kaše, rodák a odchovanec z Kadaně, podepsal v kanadsko-americké NHL jako chráněný volný hráč nový tříletý kontrakt s Anaheimem.

16.8.2018
-

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.