Jak jste se s odchodem tatínka vypořádala?
Pořád je to hodně čerstvé, snažím se to nějak zvládat. Nejradši bych se co nejvíc ponořila do práce, abych měla co nejmíň času na přemýšlení.

Přijala jste místo v porotě Muže roku. Je to vaše premiéra?
Z Náchoda, kde se finále soutěže každoročně koná, pocházím, takže už mám pár ročníků úspěšně za sebou.

Martha Issová byla třikrát nominována na cenu Český lev
Martha Issová svého muže obdivuje. Kdyby to tak nebylo, už bych ho zabila, říká

Podle čeho kluky hodnotíte?
Nejradši bych podle chování a je mi trošku líto, že mají strašně málo prostoru se projevit. Mluveného slova je málo, takže si člověk během těch kol nemůže udělat úplně objektivní úsudek o tom, kdo by měl vyhrát. Pódium patří spíš šoumenům. Pokud se tam cítí sebejistě, je to určitě velká výhoda.

Sama máte z podobné soutěže zkušenosti, v roce 2016 jste vyhrála Českou Miss. Teď jste si to vyzkoušela z pohledu diváka. Co je lepší?
Určitě být na jevišti. Je to daleko větší adrenalin.

Jak na soutěž Miss vzpomínáte?
Naprosto famózně. Pro mě to byl večer, který mi, ať už to zní jakkoli, změnil život a vidím ho jako jeden z mých zlomových životních okamžiků.

Heidi Janků je ve skvělé formě.
Heidi Janků: Když se nikdo neobjeví, jsem smířená s tím, že zůstanu s Edou

Chtěla jste být vždy tam, kde jste dnes?
Vůbec jsem neměla představu, čím bych chtěla být. Studovala jsem sportovní školu, která mě sice bavila, ale nevěděla jsem, jak s ní naložit. A najednou se mi otevřely dveře do světa modelingu a veřejného vystupování a já jsem za to strašně vděčná. Jsem ráda, že jsem sebrala odvahu a vykročila tímhle ne úplně komfortním směrem.