Tisíce lidí, kteří denně nakupují v otvické obchodní zóně, se brzy dočkají ještě širší nabídky. Napovídají tomu i postupující stavební práce u vstupu do zóny. „K současným nájemcům přibude prodejna Pepco a CCC, dalším nájemcem bude pravděpodobně prodejna s hračkami,“ potvrdila Barbora Součková z developerské společnosti Saller group, která park rozšiřuje.

„Otevření těchto prodejen je v plánu na jaře. Díky nově otevřeným prodejnám tak dojde k rozšíření nabídky sortimentu a celkovému zatraktivnění a zvýšení kvality nákupního parku,“ věří.

Nákupní zónu využívají především lidé z největších chomutovských sídlišť jako je nedaleká Písečná a Zahradní, ale také z Jirkova a Otvic. Denně jich areálem „protečou“ tisíce. Seženou tam potraviny, léky, drogerii, oblečení včetně sportovního, obuv, nábytek, lůžkoviny a mnohé další. Součástí je i občerstvení KFC.

Nákupní park se má rozrůstat i do budoucna. „V horizontu pěti let plánujeme rozšíření celé zóny o přibližně třetinu současné rozlohy. Cílem je vybudování obchodní zóny regionálního významu,“ doplnila Součková s tím, že se v areálu neztratí ani menší prodejní koncepty.