Kdo také soutěží? Podívejte se zde. Podrobná pravidla soutěže najdete tady.

Pizzerii Quaranta v Chomutově naleznete v krátké uličce mezi ulicí Revoluční a Náměstím 1. Máje (Příční 28, 43001 Chomutov).

V příjemném interiéru zaručujeme obětavou a profesionální obsluhu, přijatelné ceny a mnoho slev a výhod pro naše hosty. Příkladem je získání každého desátého MENU zdarma (snídaňového či poledního) nebo narozeninové slevy.

S dalšími výhodami a službami u nás budete také spokojeni: zákaznické slevy pro spokojené hosty, kteří nás navštěvují častěji, rozvážení jídel a pizz po celém Chomutově a Jirkově zdarma, desertík pro mlsné tlamičky s kávou Espresso zdarma, HAPPY HOURS - Šťastné hodiny pro slevu 50% na každou pizzu a další uspokojující výhody a služby…


Každý všední den Vás rádi obsloužíme již od 8.00 hod, třeba při skvělém snídaňovém MENU za 65,-Kč. Dále Vám nabízíme polední MENU za 65,-Kč, Happy Hours a provoz do 23.00 hod. V pátek a sobotu s Vámi budeme až do 02.00 hodin.

Quaranta si svých hostů váží nejen jako strávníků, ale též se stará o informovanost svých hostů. Vedle dobrého jídla za slušné ceny dáváme totiž každému hostu Chomutovský deník zdarma.

Budeme se těšit na Vaši první i několikátou návštěvu …

"Nejíme proto abychom dobře žili, ale žijeme proto, abychom dobře jedli"

Vaše pizzeria Quaranta