Chomutovský deník opět hledá nejoblíbenější hospůdku v regionu. A protože Deník jste především vy, čtenáři, pak je zřejmé, že o nejoblíbenější hospůdce roku musíte rozhodnout právě vy.

A co by ona nejoblíbenější hospůdka měla mít, aby získala právě váš hlas? Je to jednoduché a složité zároveň.

V té hospůdce nebo jakémkoli jiném restauračním zařízení musí dobře vařit, musí servírovat voňavé maso a lahodné knedlíčky. Musí točit pivo ve správné teplotě, se správnou mírou i hustou pěnou. Musí mít čisté ubrusy, vyprané záclony, obrázky na stěnách bez prachu. Musí se k vám slušně chovat a nešetřit úsměvem a dobrou náladou. Nesmí vás šidit.

Že taková hospůdka neexistuje? Ale vždyť vy sami víte, že určitě existuje. Je to právě ta, do které rádi chodíte posedět. S rodinou, přáteli, ale třeba i sami. Jdete tam, protože víte, "do čeho jdete". Takových hospůdek kolem nás je mnoho. Určitě to jsou hospůdky, které jsou přihlášeny do naší soutěže.

A že třeba právě ta vaše oblíbená hospůdka nemá úplně přesně všechna uvedená kriteria? To ale přece vůbec nevadí. Nejdůležitější je totiž to, že vás v oné hospůdce mají rádi. Že je vám tak fajn, a proto se do ní rádi vracíte.

Proto je právě tahle hospůdka pro vás tou nejoblíbenější. Teď už zbývá jediné: Poděkovat jí za to, že je. A to uděláte nejlépe, když jí dáte v naší - vaší soutěži svůj hlas!

Podívejte se, pro jakou hospůdku můžete hlasovat.

Hospůdka číslo 1:
Hospůdka číslo 1: Penzion Mova
Hospůdka číslo 2:
Hospůdka číslo 2: Cafe Restaurant Radora
Hospůdka číslo 3:
Hospůdka číslo 3: Hotel Partyzán
Hospůdka číslo 4:
Hospůdka číslo 4: U Rybníčka
Hospůdka číslo 5:
Hospůdka číslo 5: Pension a restaurace Medvídek

Hlasování bude ukončeno 30. listopadu o půlnoci. Tak hlasujte :-)