John Pack nastoupil v dresu Levhartů ke všem 11 letošním utkáním Mattoni NBL a v průměru odehrál 13,2 minuty na utkání. Konto soupeřů zatížil 56 body, patřil k slušně doskakujícím hráčům s pěti doskoky na utkání. Mattoni NBL byla ale pro 210 cm vysokého hráče v jeho první evropské sezóně náročnější než se čekalo. Trenér Eisner zhodnotil jeho účinkování v kádru Levhartů: „John Pack nesplnil požadavky, které máme jako klub na cizince. Měl to být klíčový hráč, dostal dost prostoru, ale neprosadil se podle očekávání."

Slovenský křídelník Jakub Kozubík člen týmu, který vybojoval pro Chomutov účast v NBL, zasahoval v minulé sezóně do hry pouze sporadicky a v sezóně letošní nenastoupil vůbec. Bývalý slovenský reprezentant do 20 let opouští Chomutov a stěhuje se do Trutnova, kde v dresu místní Kary dostane příležitost prokázat svůj talent v druhé nejvyšší české soutěži. Tomáš Eisner k jeho účinkování uvádí: „Jakub se během tří let neprosadil do kádru, skok mezi druhou nejvyšší soutěží a Mattoni NBL byl pro něho příliš velký. Je to mladý hráč a pro jeho růst potřebuje hrát, proto jsme mu umožnili odchod do Trutnova. Tuto sezonu zahájil s námi ještě přípravu, ale byli jsme domluveni, že v případě vhodné nabídky opustí Chomutov a v kariéře bude pokračovat v jiném klubu."

Výkony Johna Fieldse na pozici podkošového hráče ve všech dosud třech odehraných utkáních jednoznačně ukázaly, že John Fields je právě tím hráčem, jakého si lodivod Levhartů Tomáš Eisner na tomto postu přál. V každém z odehraných utkání byl nejlépe střílejícím a doskakujícím hráčem Levhartů, za tři zápasy si připsal 76 bodů a 27 doskoků. I v posledním zápase v Nymburce, který byl pro tým Levhartů propadákem, zaznamenal 25 bodů a 9 doskoků. Tento atleticky stavěný pivot je jednoznačně přínosem pro Levharty a po zápase s Kolínem jeho hru ocenil i trenér hostí Predrag Beňaček: „Fields nám svoji hrou dělal velké problémy, myslím, že s ním bude Chomutov v dalším průběhu soutěže úplně jiným týmem."

Janou Rubin se zatím neprosadil podle očekávání a má ještě nějakou dobu na to, aby přesvědčil o svých kvalitách. K situaci kolem Rubina trenér Tomáš Eisner uvádí: „ Rubinovi momentálně chybí kondice a má tři, čtyři zápasy, aby se ukázal. Pak se rozhodneme, co bude dál."