Ahoj do Česka,

mám to za sebou a plním svoje předsevzetí ohledně jídelny a podobných docela užitečných věcí na olympiádě:-)).

Kdybych se měla ještě na chvíli vrátit do bazénu, tak v semifinále na 200 znak jsem trochu zklamala sama sebe, nevím proč, ale nedokázala jsem se stoprocentně zkoncentrovat. Možná už únava, nevím, jak si to jinak vysvětlit, ale i tak ten čas byl super, jenom 15 setin za tím dopoledním rekordem. Ale asi jsem na bazénu nějaký dojem zanechala, brazilský sprinterský fenomén Cesar Cielo Filho mě sám od sebe pozdravil a i mezi ostatní holky zapadám čím dál víc. Náš společný kámoš s Martinou Moravčíkovou Tyler Clary večer senzačně vyhrál stovku znak, asi mu ta návštěva u nás na pokoji prospěla.

Já šla večer po závodech do Českého domu a konečně jsem si mohla říct, že nic nemusím…! To byl pocit, řeknu vám, že ještě nikdy mi nechutnalo pivo víc než ve čtvrtek večer, seděli jsme i s trenérem Jezberou, bylo to fajn. Dnes mám v plánu nějaký londýnský památky a večer jdu na basket.

Nevím, výhru našich holek proti Američankách asi neuvidím, ale aspoň zkusím jiný sport než plavání. Mám najednou nějak moc volného času, budu tady ještě tři dny, takže musím pořádně naplánovat, co kdy potřebuju stihnout.

Steakárna je povinnost, pořádnou flákotu masa si ujít nenechám a pak to nechám osudu, počkám jak se situace vyvine… Do Chomutova se už vrátili naši s bráchou, tak je takhkle zdravím a ještě jednoi jim děkuju za podporu. Bylo fajn mít vás u sebe!

Jen táty je mi docela líto, nějak se mu ty kliky, co se mnou prohrál, nasčítali, chudák bude mít hodně sportovní prázdniny:-))

Simona Baumrtová