Za účasti škol z Chomutova, Jirkova, Klášterce nad Ohří, Kadaně, Perštejna a Března se v úterý 9. a ve středu 10. května konal na atletickém stadionu Zadní Vinohrady Pohár rozhlasu.

Za školu Kadaňská, Chomutov soutěžila v atletických disciplínách hned čtyři družstva. Mladší žáci a žákyně ve složení Charoust Dan, Hroníček Dominik, Seeman Adam, Votava Matěj, Převrátil Martin, Kočí Kryštof, Horváth Daniel, Kabát Robert, Klíma Matěj, Fronk Aleš, Hlinovská Valérie, Cédlová Denisa, Pilíková Simona, Macíková Helena, Baková Veronika, Peterková Eliška, Camprová Lenka a Truncová Aneta. Ve starším žactvu reprezentovali Knobloch Matěj, Hrbek Matěj, Chalupa Tomáš, Svoboda Dominik, Kunart Lukáš, Grossmann Martin, Horvát Dominik, Brodníčková Viktorie, Zacharová Anna, Holá Johana, Suchopárková Zuzana, Čutková Kristýna a Kopecká Anna.

Chlapci této kategorie skončili v celkovém pořadí všech škol na krásném 2. místě. V jednotlivcích si Matěj Šulc odnesl zlatou medaili v běhu na 60 m, stříbrnou medaili v hodu míčkem získala Aneta Truncová a s bronzovou medailí odešel Daniel Charoust. Také ve štafetě 4x60 m družstvo Matějů (Šulc Matěj, Hrbek Matěj, Knobloch Matěj a Chabr Matěj) bodovalo a skončilo na prvním místě.