Chrudim dvakrát za sebou vyhrála 2:1, přestože ani v jednom z utkání nebyla vyloženě lepším mužstvem. Tepličtí futsalisté měli i kus smůly, v úterý ji konečně prolomili. Na východě Čech vyhráli 3:2 na penalty, dokázali tak stav série snížit. 

„První poločas se hrálo hodně otevřeně, po přestávce jsme byli více na balonu, ale nebyli jsme schopni skórovat. V prodloužení jsme v naší snaze pokračovali, s penaltami nejsme spokojeni. Nyní si musíme odpočinout a přemýšlet o tom, jak nejlépe odehrát čtvrté utkání," řekl po utkání trenér Chrudimi Felipe Conde. 

Teplicím se pro čtvrtý duel vrátí do hry suspendovaný kapitán Claudio, Chrudim může počítat s Došou, kterému byla také za ošklivý faul pozastavena činnost na dva zápasy. 

Co si před páteční bitvou myslí teplický kouč Eloy Alonso? „Vyrovnanost obou celků je vidět ve všech zápasech. Rozhodují malé detaily. Musíme se soustředit a vydat ze sebe maximum. Půjdeme si pro vítězství a pátý zápas série. Tým je po úterním vítězství dobře naladěný a nic nevzdává."