VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vybírejte nejúspěšnějšího sportovce Chomutovska za rok 2017 - Nominace III.

Chomutov – Chomutovský deník společně s OS ČUS Chomutov ve spolupráci s Městem Chomutov a Sport Action vyhlašuje anketu Nejúspěšnější sportovec Chomutovska 2017. 

9.1.2018 AKTUALIZOVÁNO 14.1.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Archiv

Anketa má šest kategorií: jednotlivci a kolektivy dospělých, jednotlivci a kolektivy mládeže, Masters (veteráni nad 35 let) a kategorii Trenér.

O vítězi rozhodují čtenáři Deníku, sportovní redaktoři, výkonné výbory okresních sportovních sdružení, předsedové tělovýchovných jednot a okresních svazů. Čtenáři Chomutovského deníku sami rozhodnou o vítězi kategorie „Sportovní hvězda čtenářů“.  Konečné pořadí v anketě určí jen hlasy, které dojdou na hlasovacích kuponech. 

Nominace a hlasovací kupony vychází v Chomutovském deníku během měsíce ledna 2017. Vyplněné kupony prosím odevzdejte v redakci Chomutovského deníku v Nerudově ulici (stačí vhodit do schránky v přízemí) nejpozději do soboty 31. ledna (včetně) nebo zašlete na adresu Chomutovský Deník, Nerudova 957, Chomutov 430 01. Hlasovat lze neomezeně, ale počítat se budou pouze originální kupony z novin. Slavnostní večer ankety se uskuteční 12. února 2018 v Městském divadle v Chomutově.

Nominace III. část - jednotlivci mládež:

Karel Kaška (plavání TJ Slávie Chomutov). Dvojnásobný medailsta z MČR, na 200 (stříbro) a na 400 vz. (bronz).

Jakub Štemberk (plavání TJ Slávie Chomutov). Senzační dorostenecký mistr ČR na 1500m volný způsob, na MČR v Plzni přidal ještě jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. V roce 2017 udělal obrovský výkonnostní pokrok, který korunoval ziskem titulu mistra ČR. 

Anežka Doksanská (plavání TJ Slávie Chomutov). Čtyřnásobná vítězka Poháru ČR desetiletých plavců, celkem držitelka sedmi individuálních medailí z tohoto závodu. 

David Vopat (judo TJ VTŽ Chomutov).  1. místo MČR junioři, 3. místo MČR muž, 3. místo EP Praha, 9. místo ME junioři, MS junioři – postup do druhého kola, juniorský reprezentant ČR.

Jan Kittler (judo TJ VTŽ Chomutov). 3. místo MČR junioři, 5. místo MT Waršawa.
                                                                                                    
Daniel Mertl (judo TJ VTŽ Chomutov). 1. místo MČR , 2. místo MT B. Bystrica.

Karolína Bechyňová (13 let sportovní šerm Fencing Chomutov). Mistryně republiky, neoficiální mistryně světa v šavli.

Ladislav Eisenhammer (16 let kickbox SK Kosagym Kadaň z.s.). 1.místo – MS WTKA 2017 (Itálie), 1.místo – European Cup 2017 (Polsko), 1.místo – Bavaria Cup 2017 (Německo), 1.místo – Bohemia Open 2017 (Kadaň), 1.místo – KosaCup 2017 (Praha).

Jakub Lauko (17 let hokej Piráti Chomutov). Nejmladší střelec v historii chomutovského A-týmu, který se zařadil mezi stále členy sestavy, přišel jen vinou postupu Pirátů až do semifinále extraligy o účast na MS osmnáctiletých. Svými výkony si v sedmnácti letech řekl o pozornost trenérů reprezentační dvacítky a dokázal se střelecky prosadit na MS této věkové kategorie v Buffalu.

Zbyněk Hlaváček (Florbal Chomutov, 18 let). Kapitán juniorského týmu, hrající nejvyšší českou soutěž, který v 18 letech pravidelně nastupuje také za „A“ tým.

Daniel Kučera (Florbal Chomutov, 17 let). Lídr juniorského týmu v nejvyšší české soutěži se postupně prosazuje také v prvoligovém „A“ týmu mužů.

Adriana Hýsková (Florbal Chomutov, 15 let). Talentovaná a poctivě pracující hráčka, patřící mezi velké přísliby chomutovského ženského florbalu.

Michalela Dosedělová (12 let, stolní tenis oddíl KST Jirkov). Mistryně ČR jednotlivců 2016/17 v kategorii mladších žákyň, 3. místo v jednotlivcích v kategorii mladších žákyň na Letní olympiádě dětí a mládeže v Brně, vítězka dvou republikových bodovacích turnajů v kategorii mladších žákyň, 3. místo na kontrolním turnaji mladších žákyň ve Voděradech, účast na Eurominichamps ve Štrasburku, kde vyhrála soutěž útěchy.

Markéta Štolová (17 let, atletika TJ VTŽ Chomutov ).  1.místo MČR dorostu 100m př. 13,38 resp.13,08 (s větrem), 1.místo MČR dorostu 300m př. 42,81s resp. 42,36s – v obou 1.místo v tabulkách dorostu ČR,  český dorostenecký rekord 13,31s, 6.místo na MS U18 v Nairobi (13,41s resp. 13,51s).

Adéla Mešková (basketbal BK Levharti Chomutov). Vicemistryně České republiky v kategorii mladších žákyň U14, členka širší reprezentace v kategorii U15, opora extraligového družstva starších žákyň a hráčka extraligového týmu kadetek Chomutova.

Natálie Horsáková (basketbal BK Levharti Chomutov). Basketbal je pro ni téměř vším, a tak s nadšením za Levharty hraje extraligu v družstvu kadetek, ligu v týmu juniorek i druhou ligu za ženy, dokonce už působí i jako rozhodčí. 

Jakub Seifert (basketbal BK Levharti Chomutov). Opora a leader extraligových juniorů a platný hráč A mužů Levhartů.

Kateřina Vrbenská (14 let, kajakářka SC 80 Chomutov).  Mistryně ČR v K1 200m a K4 500m, mezinárodní mistryně Moravy v K1 na 200 a 500m, 2x2. na MČR na K1 500m a 5km, 2. na regatě v Hofu v K1 200m.

Jakub  Remuta (15 let, kajakář SC 80 Chomutov). 4. na Mistrovství světa dorostu v K1 200m, mistr ČR dorostu v K1 200m, člen reprezentačního družstva juniorů ČR.

Tomáš Fridrych (17 let, kajakář SC 80 Chomutov). Třikrát sedmý na Mistrovství světa juniorů v K2 500 a 200m a K4 500m, mistr ČR v K2 200m a v K2 17km, člen reprezentačního družstva juniorů ČR.

Adam Novotný (17 let, kajakář SC 80 Chomutov). 3x sedmý. na Mistrovství světa juniorů v K2 500 a 200m a K4 500m, mistr ČR v K2 200m a K2 17km.

Kristýna Tesařová (karate 21. Let, Karate klub Kadaň a Klášterec). 4. místo KATA dívky do 15 let, MS JKA Irsko 5. místo KUMITE dívky do 15 let, MS JKA Irsko, 1. místo KUMITE TÝM ČR, Cadet ladies 16-17 let, ME ESKA. 3. místo KUMITE TÝM ČR (jedna ze čtyř členek reprezentačního týmu ČR, Junior ladies 18-21 let ME ESKA. 1. místo KATA mladší dorostenky NP JKA Praha, 2. místo KUMITE mladší dorostenky NP JKA Praha, 2. místo KATA mladší dorostenky NP JKA Kadaň, 3. místo KUMITE mladší dorostenky NP JKA Kadaň, 2. místo KATA mladší dorostenky MČR JKA Neratovice, 2. místo KUMITE mladší dorostenky MČR JKA Neratovice.

David Vyhnálek (karate 21. let, Karate klub Kadaň a Klášterec). 2. místo KATA mladší žáci MČR JKA Neratovice.

Autor: Jaroslav Průša

9.1.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Kraj rozdá 13 milionů hasičům, třeba na opravy stříkaček

Zimní radovánky v zahradě údlické školky.
14

FOTO: Hurá, konečně sníh! Údlické děti sjíždějí kopec u školky

Michaela Dosedělová má další triumf, vyhrála republikový turnaj v Liberci

Liberec, Jirkov – V Liberci se uskutečnil 4. bodovací turnaj mladších žáků ČR ve stolním tenisu. Mezi dívkami tu excelovala Michaela Dosedělová z KST Jirkov, když vyhrála dvouhru mladších žákyň.  

Po krátké zimní pauze opět startují farmářské trhy. V Chomutově v únoru

Ústecký kraj - V Jirkově proběhnou první letošní farmářské trhy 10. února, v Chomutově ještě o pár týdnů později.

Junioři FC Baníku Chomutov ve Spořicích nezaváhali a postoupili do Final Four

Spořice – Mladí futsalisté Baníku Chomutov si na turnaji ve Spořicích zajistili v první lize v obou kategoriích postup mezi nejlepší čtyři, není jen jasné, z jakého místa.

Atriu by pomohla volná wi-fi, říká nová šéfka knihovny a galerií

Chomutov /ROZHOVOR/ - Středisku knihovnických a kulturních služeb v Chomutově nově šéfuje Andrea Löblová.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>