Futsalovou školní soutěž pořádá Asociace školních sportovních klubů a Chomutovská liga malého fotbalu. Celkově se zúčastnilo soutěže deset škol z Chomutova, Jirkova a blízkého okolí. Do velkého finále o celkový triumf postoupili čtyři nejlepší týmy, které se umístily na prvních dvou místech ve svých skupinách. V samotném finále se však začínalo od nuly a turnaj byl tak napínavý až do posledního zápasu, ve kterém se rozhodovalo o celkovém vítězi.

Nejlépe si vedla 5. ZŠ Písečná, která vyhrála všechny tři zápasy a obhájila loňské prvenství. Druhé místo obsadila 3. základní škola na Příkopech. Ta prohrála pouze s vítěznou školou, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Na bronzový stupínek dosáhli hráči ze 12. ZŠ Heyrovského, poslední místo pak zbylo na 2. ZŠ Zahradní.

Nejlepším střelcem soutěže se stal zaslouženě Jan Kopta z Písečné, který ve finále vstřelil pět branek a celkem v soutěži devět. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Jiří Zamrzla ze Zahradní. Turnaj řídili rozhodčí CHLMF Jaromír Novotný a Petr Moder a organizačně jej vedli Václav Čech, Jiří Kupec a Zdeněk Veselý.

Výsledky
5. ZŠ Písečná – 12. ZŠ Heyrovského 4:1 (Šotola 2, Čapík, Kopta – Holouský 2), ZŠ Zahradní – 3. ZŠ Na příkopech 0:1 (Václavíček), 12. ZŠ Heyrovského – 3. ZŠ Na Příkopech 0:3 (Václavíček, Kameník, Štohanzl), 5. ZŠ Písečná – 2. ZŠ Zahradní 4:2 (Kopta 3, Volf – Kočár, Průša), 2. ZŠ Zahradní – 12. ZŠ Heyrovského 0:3 (Dolanský 3), 3. ZŠ Na Příkopech – 5. ZŠ Písečná 0:1 (Kopta).