Vše začalo už na střídačce, kde srbský kouč Slavíka chytil za ohryzek a hodil přes střídačku. Slavík se totiž v ten moment už necítil se ztuhlýma nohama do hry. Ošklivou dohru to mělo mít v kabině, kde Veljkovič Slavíka zkopal nahého po odchodu ze sprchy. Případ začala řešit i futsalová asociace.

Přitom Nenad Veljkovič se v rozhovoru pro web iSport.cz dušoval, že k žádnému napadení nedošlo. Video to ale rozhodně rozporuje.

Kadaňský trenér Nenad Veljkovič během derby Chomutov - Kadaň.
FOTO, VIDEO: Drama v kabině futsalové Kadaně: Trenér zkopal nahého svěřence

„Pan Slavík se v minulém týdnu obrátil na FAČR Integrity. Tento týden se obrátil také na Svaz futsalu. Ve spolupráci s FAČR celou situaci vyhodnocujeme a budeme společně postupovat. Kauzu pochopitelně sledujeme, poškozuje dobré jméno futsalu. Násilí nepatří do žádného sportu, pokud se nebavíme o bojovém. Skutečnost byla údajně napadeným hráčem předána Policii České republiky, proto nyní čekáme na výsledky vyšetřování. FAČR Integrity podal podnět k Disciplinární komisi a Svaz futsalu ČR navíc podal podnět k Disciplinární komisi ohledně výroků trenéra Kadaně pana Veljkoviče v pozápasovém rozhovoru pro televizní vysílání,“ vyjádřil se futsalový svaz slovy předsedy Radka Loba k případu.