“V posledních zápasech nás trápí koncovka a bez vstřelené branky vyhrát nemůžeme. Dnes jsme nehráli špatně, ale nedotáhneme naše slibné akce do zdárného konce. Teď máme čtrnáct dní pauzu, ve kterých potrénujeme a věřím, že v dalším utkání již budeme slavit vítězství,“ komentoval před 527 diváky nezdar se Slavií kadaňský úderník Caio, gólová mašina, která se teď zasekla.

Poslední podzimní duel Březno - Litvínov, který domácí zvládli 3:0.
Březenského Heřmana překvapila I. B třída: Kvalitní soutěž na místní poměry

Futsalový nováček nejvyšší soutěže z Chomutova doma hostil Žabinské Vlky a 450 diváků se nenudilo. Kolty se začaly tasit po obrátce stran, kdy první půle přinesla těsné vedení Jihomoravanů 2:1. Chomutov pak v gólově bohatém duelu soupeře přetlačil 8:7.

“Konečně jsme potvrdili roli favorita a vyhráli jsme nad brněnskými Vlky. Zápas se odehrával ve vysokém tempu. Troufám si říct, že nám tohle naštěstí vyhovuje. Jak už je zvykem, tak ze začátku zápasu jsme prohrávali 0:2. Po poločase jsme do toho šlápli a náš brankostroj se zastavil až na 8:2. Brno stihlo reagovat pouze na konečných 8:7. Děkujeme našim skvělým fanouškům, kteří vytvořili opět skvělou atmosféru,“ viděl domácí Filip Schreiner, autor jedné z přesných tref.