První finálové utkání o letošní titul Mistr ČR sehrají chomutovští softbalisté na domácím hřišti v sobotu 3.října 2009 od 14:30 hodin. Do finále se probojoval také jejich soupeř, softbalisté z Prahy – EAGLES Praha – Krč, kteří do Chomutova přijedou s odhodláním sesadit chomutovské „Bobry“ ze softbalového trůnu. Pražští „Orli“ jsou letos velice silným týmem a jejich nadhazovač Jonáš Mach patří mezi evropskou elitu. V týmu nastoupí i Luboš Procházka, který koncem srpna hostoval v sestavě chomutovských Beavers na PMEZ 2009 v Itálii. Oba týmy se velice dobře znají a tak finálové utkání slibuje nejen softbal nejvyšší úrovně, ale také zajímavý souboj taktiky a zkoušku psychické odolnosti.

Finále play off o letošní mistrovský titul se hraje na tři vítězná utkání a odvetný zápas – 2. finálové utkání – se hraje hned v neděli 4.října 2009 od 13:00 v softbalovém a basebalovém areálu Eagles v Praze – Krči.

Chomutovští Beavers nastupují do finálového utkání se zraněnými hráči po těžké dopravní nehodě, která se stala minulý víkend při návratu z posledního semifinálového zápasu s pražským Tempem.

Přijďte na hřiště SC 80 Beavers k základní škole v Heyrovského ulici chomutovské softbalisty povzbudit. Celý tým je odhodlaný potvrdit své postavení v české softbalové extralize a přesvědčit, že jim letošní titul evropského šampióna po právu patří.