"Nakonec si myslím, že remíza je asi spravedlivým výsledkem, protože my jsme byli lepší v prvním poločase a soupeř v tom druhém," řekl mostecký trenér Ondřej Václavek. Černí andělé si dokázali vypracovat i pětibrankový náskok, v brance se překonávala Dominika Müllnerová, ale závěrečné drama nakonec přineslo vyrovnání a první bod pro švédský tým, který do té doby měl na kontě porážku od slovinského Krimu a maďarského Györu. 

Podobně zápas viděla i mostecká pivotka Michaela Borovská, kterou jen mrzelo množství technických chyb, které domácí celek vyprodukoval. "S bodem jsou asi spokojené oba týmy. Myslím, že v první půli jsme byly lepší, měli jsme větší štěstí, fungovala nám obrana, což byl problém, se kterým jsme se v posledních zápasech trochu potýkaly," poukázala Borovská, autorka tří gólů.

"Rozhodně to nebyl snadný zápas. Překvapilo mě, jak rychlou házenou Most hraje. Bod bereme, chtěla bych poděkovat i fanouškům, kteří vytvořili parádní atmosféru," vysekla poklonu švédská Johanna Forsbergová směrem k necelým patnácti stovkám diváků.