Ve skupině A si nejlépe vedla v úvodním turnaji ZŠ Krušnohorská Jirkov, když vyhrála všechny tři své zápasy a je na prvním místě. Tento turnaj měla ZŠ Krušnohorská volný los a naopak se poprvé představila ZŠ Heyrovského Chomutov. Ta vyhrála také všechny tři své zápasy a posunula se na druhé postupové místo. Jen o tři body pozadu je na třetím místě ZŠ Písečná Chomutov, která má ale o jeden zápas méně. O dvou postupujících do finálového turnaje se rozhodne mezi touto trojicí v závěrečném turnaji základní části soutěže. Všechny své zápasy má již odehrané ZŠ Údlice a je bez bodu, ale soutěž ani tak pro ni nekončí. Na týmy, které obsadí v základních skupinách třetí a čtvrté místo čeká ještě turnaj O pohár CHLMF.

Střelecký koncert předvedl v úvodním turnaji Dominik Csider ze ZŠ Krušnohorská Jirkov, který vstřelil celkem sedmnáct branek a nikdo se k němu gólově nepřiblížil. Organizačně turnaj vedl Jiří Kupec a zápasy řídili rozhodčí CHLMF Martin Jackl a Pavel Fára.

Výsledky: ZŠ Údlice – ZŠ A. Heyrovského 0 : 7 (0:5) J. Novotný 3, L. Malecký 2, D. Doležal, M. Peti, ZŠ Údlice – ZŠ Písečná 0 : 1 (0:0) J. Nedvěd, ZŠ A. Heyrovského – ZŠ Písečná 3 : 2 (2:2) D. Doležal 3 – L. Sekanina, D. Fedák, ZŠ Údlice – ZŠ A. Heyrovského 0 : 4 (0:3).

Tabulka:
1. ZŠ Krušnohorská Jirkov                    9
2. ZŠ A. Heyrovského Chomutov           9
3. ZŠ Písečná Chomutov                       6
4. ZŠ Údlice                                         0

Tabulka střelců: 1. D. Csider (ZŠ Krušnohorská Jirkov) 17 branek, 2. D. Doležal (ZŠ A. Heyrovského Chomutov) 6 branek, 3.- 4. P.Suk (ZŠ Krušnohorská Jirkov) a J. Novotný (ZŠ Krušnohorská Jirkov) oba 5 branek.