Sólo, duo, malá skupina a velké formace se díky vítězství nominovaly do Polska ve všech věkových kategoriích. Zde se jim podařilo získat třikrát zlato, třikrát stříbro a jednou bronz.

„V královské disciplině Show dance, velmi náročné na gymnastické a akrobatické prvky, se nominovaly juniorky, které získaly v malé skupině „Kočovní kejklíři“ zlato,“ řekla Jana Zelenková. Vítězství si také odnesla velká formace „“Cikánské karty“. Dále duo Valerie Dvořáková a Markéta Urbánková získalo stříbro. V sólo show skončila Sylvie Hégrová na šestém místě a Valerie Dvořáková na devátém místě. Obě sólistky rovněž získaly zlato jako členky malé skupiny a velké formace. Zvláštní uznání patří rodičům a seniorské věkové kategorii, kteří poctivými tréninky vybojovali zlato na regionu, zlato na Mistrovství Čech a zlato na MČR s formací s názvem „CIRKUS“, v choreografii Jany Zelenkové a Pavly Hlavaté.

Velké zásluhy na dosažených úspěších má choreografka a trenérka Jana Zelenková a Natálie Moskvitinová. „Velké uznání za vzornou práci s dětmi určitě patří trenérkám Kristýně Pěnkavové, Veronice Zaťkové, Kristianě Kalitové a všem rodičům za vzorný přístup k tréninkům a jejich podporu při všech náročných soutěžích,“ dodala Jana Zelenková. V těchto dnech s napětí sledují tanečníci chomutovské školy Mistrovství světa Jazz dance v Polsku, kam se jako jediná z TŠ Stardance kvalifikovala juniorka Lucie Metličková, která se zde předvede v sólové sestavě. Všichni jí drží palce.