1. liga
Po dalším turnaji elitní ligy si udržel vedoucí pozici loňský mistr L.A. Interiér, který rozstřílel Nonac CV 09 a těsně porazil druhou Floridu. Interiér má plný počet bodů, pouhé tři body za ním je ale Sparta Nonac. Ta otočila zápas s VFB Alte star a porazila Kundratice, čímž se posunula na druhé místo. O letošním titulu se zřejmě rozhodně jen mezi vedoucími dvěma týmy, ostatní již mají větší bodovou ztrátu.

Na třetí místo klesla zmiňovaná Florida, ta ve druhém utkání remizovala s Inženýrskou činností Bouda. Bodově se na floridu dotáhla další mužstva, která budou chtít určitě bojovat o medaile. Na spodním konci tabulky si připsali první letošní výhru hráči FI Oken, kteří si poradili s Kunraticemi i Generali. Tím se odpoutali ze sestupového místa a na něj naopak po dvou prohrách kleslo VFB Alte star.

Tabulku uzavírají Kundratice, které mají pouze jeden bod a jsou nejvíce ohroženy sestupem. V tabulce střelců se na první místo prostřílel Radek Haba z L.A. Interiéru, který vstřelil čtyři branky Nonacu a vítěznou branku Floridě. V hodnocení brankářů si vedoucí pozici udržel Přemysl Číž z L.A. Interiéru, který obdržel v celé sezóně jen pět branek.

5. liga
Suverénním týmem páté ligy zůstal po víkendu tým FC Panther. Jeho hráči totiž otočili zápas s Parthenónem, přehráli i druhé Nelumbo a jsou s plným počtem bodů na prvním místě. Za ně se posunul SHD Komes Most, který rozstřílel Děděk team i FC Jirkov 2000 B a má lepší skóre než Nelumbo.

To poznalo poprvé hořkost porážky právě s Panthery a kleslo na třetí místo. Tři body za postupové místo se po dvou výhrách dostali Sosani Klášterec nad Ohří. Stejně bodů má i Briso, které porazilo Tým snů ale podlehlo mužstvu IPS Alpha. První letošní výhru a body si připsali hráči Týmu snů, kteří vyhráli s poslední Podkovou.

Ta zůstává bez bodu na posledním místě ohrožená sestupem. V tabulce střelců se na první místo prostřílel Petr Fous z Komesu Most, protože vstřelil šest branek. V hodnocení brankářů zůstal na prvním místě i přes šest obdržených branek v posledním turnaji Martin Zavadil z Nelumba.