2. liga
Druhá liga odehrála v Městské sportovní hale svůj druhý turnaj. V úvodu se daří mužstvům Strada Ajax Chomutov a Restauraci U dvou medvídků, oba týmy mají plný počet bodů. Strada Ajax porazil loni druholigové Oknasporice.cz a poradil si i s Domovinou.

Medvídci udolali těsně Elmontis a ve druhém utkání přestříleli Štochl sport. Na třetí místo klesl Polysmat NMC, který sice porazil o branku Torpédo, poté ale remizoval s mužstvem Oknasporice.cz. Vedoucí trojice je již jediná bez porážky, k tomu jim pomohly týmy Štochl sport, nováček AC Young boys, Oknasporice.cz a Flamengo.

Ty si připsaly první porážku. Na opačném pólu tabulky klesl na poslední místo druhý nováček, Benfika, která oba své zápasy prohrála a na první body ve druhé lize si musí zatím počkat. Na druhém sestupovém místě se dvěma body je překvapivě mužstvo Oknasporice.cz, které loni ještě hrálo elitní soutěž. V tabulce střelců se na první místo prostřílel Miroslav Fiala z Restaurace U dvou medvídků. V hodnocení brankářů se na první místo posunul Michael Janda ze Strada Ajax, protože obdržel v tomto turnaji jen jednu branku.

6. liga
Již třetí turnaj odehrála o víkendu ve Spořicích nová šestá liga a už je nejspíš zřejmé, která mužstva budou bojovat o postup do vyšší soutěže. Suverénně si zatím vede dvojice mužstev, která má plný počet bodů a je na dvou postupových místech. Foamglas Klášterec nad Ohří vysoko rozstřílel AC R.O.S. i Chomutov 93 a je o lepší skóre na prvním místě. Kopačky Březno nadělily desítku Houslicím a uštědřily první letošní porážku Rocknetu.

Rocknet ve druhém utkání porazil Rudou Hvězdu a udržel si třetí místo. Na čtvrtém místě zůstal po dvou výhrách Arsenal, bodově se ale dotáhl na třetí Rocknet. Podobně si zadařilo i mužstvu CPHH Chomutov a všechny tři mužstva jsou jen o tři body za vedoucí dvojicí.

Mezi touto pěticí mužstev se zřejmě rozhodně o postupujících, protože ostatní týmy již ztrácejí bodový kontakt. První vítězství v soutěži si připsali Šakalové, kteří sice podlehli Arsenalu, ale vyhráli nad AC R.O.S. Na první body v soutěži si musí ještě minimálně do příštího turnaje počkat mužstva AC Slavoj Houslice a Chomutov 93.

Mezi střelci si nejlépe vede František Polka z Kopaček Březno, na svém kontě má sedm vstřelených branek. Z toho šest nasázel do sítě Slavoje Houslice.
V hodnocení brankářů si vede skvěle Ladislav Trnka z Foamglasu, obdržel ve třech zápasech jen tři branky.