V sobotním zápase prohrál Jirkov B s týmem SKST Teplice B, ale v neděli 29. října bodovat dokázal, když zdolal tým SKST Teplice C. V tabulce Krajského přeboru I. třídy je B tým Jirkova po osmi zápasech na čtvrtém místě, se stejným počtem bodů jako první ASK Lovosice A.

SKST Teplice B - KST Jirkov B 10:6

SKST Teplice C - KST Jirkov B 8:10

Sobotní zápas nezačali doma hráči jirkovského céčka špatně. Ze dvou zahajovacích čtyřher dokázali jednu vyhrát. Dvojice Petr Veselý a Ladislav Krejčí získala první bod díky výhře 3:1. Postupem času však začali zápas ovládat hosté a nakonec ho vyhráli o tři body.

KST Jirkov C - SKST Baník Most C 7:10

Nejúspěšnějším hráčem domácích byl Ladislav Krejčí, který získal 3,5 bodu. Petr Veselý přidal 2,5 bodu. Vojtěch Průša získal jeden bod a Jan Pavlica vyšel bodově naprázdno, stejně jako Jan Fürst. Také v neděli mělo jirkovské céčko dobrý vstup do zápasu, když dokázalo vyhrát obě čtyřhry. Dvojice Petr Veselý a Ladislav Krejčí zvítězila 3:1 a Vojtěch Průša s Janem Pavlicou 3:0. Ve dvouhrách se už ale domácím tolik nedařilo.  Hosté postupně skóre vyrovnali a zvítězili o dva body.

KST Jirkov C - SKST Baník Most D 8:10

Nejvíce bodů za domácí tým získal Vojtěch Průša a Ladislav Krejčí. Oba dva shodně vybojovali 2,5 bodu. Petr Veselý i Jan Pavlica pak přidali každý po 1,5 bodu. Pokud se bude chtít céčko Jirkova v soutěži udržet, bude se muset výrazně zlepšit. To jejich kolegové z béčka mají zatím klid. Pokud budou pokračovat ve stejných výkonech, mohou pomýšlet i na postup.