Trošku netradičně byl pingpongový víkend hraný stylem doma – venku. V sobotním kole se na jirkovských stolech představil Baník Most. Hráči Jirkova měli soupeři co vracet, protože v první polovině sezóny v Mostě remizovali. Hosté přijeli v trošku obměněné sestavě. Po úvodních čtyřhrách si každý tým připsal po bodu. Pak ale vyhrávali až na jednu výjimku všechny zápasy domácí hráči a Most porazili hladce 10:2.

KST Jirkov A – SKST Baník Most B 10:2
(Body Jirkova: Hrnčál 1, Rödling 2,5, Malý 3,5, Šmucr 3).

V neděli jel jirkovský A tým do Litvínova, se kterým si vyměnil pořadatelství. Venku se hraje vždy obtížněji, ale KST přivezl z Litvínova rovněž čtyři body za vítězství. Začátek utkání byl vyrovnaný, soupeři se přetahovali o každý set a bod. Postupem času se ale jirkovským dařilo připisovat na své konto stále více bodů a nakonec přesvědčivě zvítězili poměrem 10:4.

TTC Litvínov A – KST Jirkov A 4:10
(Body Jirkova: Rödling 3,5, Šmucr 2, Malý 2,5, Hrnčál 2).

KST Jirkov Technoline se tak společně s Děčínem drží na první příčce nejvyšší krajské soutěže. Další týmy už mají výrazný bodový odstup. O postupujícím hodně napoví příští kolo, kdy jede Jirkov do herny Děčína, který jako jediný dosud dokázal jirkovské přehrát.
Boj o postup bude napínavý. Do třetí ligy postupuje jen jeden tým, dosud ale není rozhodnuto, zda půjde vítěz základní části přímo, nebo zda se bude hrát play off mezi dvěma týmy o postup. To se hráči dozvědí až v posledním kole.

Tabulka Divize

Družstvo                        Body

1. SKST Děčín A 49
2. KST Jirkov A 49
3. TTC Litoměřice C           41
5. SKST Baník Most B        37
6. TJ Sokol Lenešice A 36
7. SKST Teplice A 28
8. SKP Sever Ústí n. L. A 26
9. TTC Litvínov A 25
10. TJ Sever Žatec A 24
11. TJ Sokol Filipov A 22
12. TJ Sever Žatec B          20