V soutěži dorostenek se zaslouženě stala krajskou přebornicí pro rok 2013 Eliška Demjanová z KST Jirkov, když ve finále po boji porazila 3:2 tradiční soupeřku Schneiderovou z Děčína. Svou suverenitu potvrdila Eliška i ve čtyřhře, kde společně se Schneiderovou získala druhý titul.

V kategorii dorostenců se do play-off probojovalo pět hráčů z okresu Chomutov. Do finále prošli Vojtěch Průša z KST Jirkov a Hervert z Litoměřic, kteří na sebe paradoxně narazili již v základní skupině, kde vyhrál Hervert 3:1. Bohužel stejný výsledek se opakoval i ve finále a Vojtěch Průša získal stříbro. Ziskem stříbrné medaile potvrdil celoroční výborné výsledky nejen v mládežnických kategoriích, ale i v soutěžích mužů. Tam stabilně nastupuje za „B" tým KST Jirkov v krajském přeboru 1 a nasál už i atmosféru za „áčko" ve 2. lize.

Velmi příjemně překvapil ziskem bronzové medaile a pochvalu zaslouží Šimon Jelínek z Jirkova, pro kterého je to zatím nejlepší dosažený výsledek. Druhý bronz si odvezl Michal Malý z Baníku Březenecká, což jen potvrzuje úspěch hráčů z chomutovského okresu.

Ve čtyřhře prohráli až po velkém boji bratři Vojta a Vašek Průšovi 3:2. Bronzovou medaili brali Drahota s Michalem Malým z Baníku Březenecká.

Ziskem několika medailí potvrdili mladí sportovci velmi dobrou sportovní úroveň stolního tenisu v chomutovském regionu. Poděkování si zaslouží všichni trenéři a obětavci, kteří se točí okolo mladých, zejména Josef Čermák z KST Jirkov a Ladislav Starý z Baníku Březenecká. Je vidět, že poctivý přístup a kvalitní trénink nese své ovoce a výsledkem je radost pro všechny přátele celuloidového míčku.

Pořadí jednotlivců:

Dorostenky:

1. Demjanová (KST Jirkov)

2. Schneiderová

3. Allertová a Köverová

Dorostenci:

1. Hervert

2. Průša Vojtěch (KST Jirkov)

3. Michal Malý (Baník Březenecká) a Šimon Jelínek (KST Jirkov)