Základní část se odehrála v sobotu a nadstavbová část se potom hrála v neděli. Turnaj v neděli vyvrcholil utkáními o konečné umístění a závěrečnou dělbu bodů do ligové soutěže.

V utkání softbalistek Spectrum Praha a Blondies z Českých Budějovic si lépe vedly Jihočešky, které tak obsadily 5. místo a o bronzovou příčku se utkaly softbalistky z Polska USK Softball Wroclaw s týmem SaBaT Praha "B". Po vítězství 10 : 6 zvítězil SaBaT Praha "B" a pozornost diváků byla upřena k souboji brněnských Dračic se softbalistkami Přírodní vědy Praha a to byl souboj hodný finále. Přírodní vědy v zápase vedly v první polovině utkání dost výrazně a zdálo se, že je rozhodnuto. Dračice ale "zvedly" hlavy a srovnaly krok a až do poslední chvíle bylo těžké tipovat, kdo z tohoto finále vyjde jako vítěz. Brněnské Dračice již vedly 13 : 11 a na pálku v dohrávce nastoupily softbalistky z Přírodních věd Praha, kterým se po rozhodujícím odpalu podařilo stáhnout tři body a zvítězily nakonec těsně 14:13 a staly se tak vítězkami chomutovského ligového víkendu.

Celý turnaj proběhl pod organizací chomutovských softbalistů, který se tohoto úkolu zhostili výborně. Po náročné přípravě obou hřišť po lijáku, zkušení hráči Beavers, kteří mají rozhodcovskou licenci, všechna utkání rozhodovali, starali se o úpravy obou hřišť a také o provoz softbalového klubu a potřebné občerstvení pro zhruba stovku hráčů a přítomné diváky.

Výsledkový servis:

SOFTBALL WROCLAW : SaBaT PRAHA "B"  6 : 10

DRAČICE BRNO : PŘÍRODNÍ VĚDY PRAHA 13 : 14

Konečné pořadí:

1. PŘÍRODNÍ VĚDY PRAHA 15 bodů

2. DRAČICE BRNO 13 bodů

3. SaBaT PRAHA "B" 12 bodů

4. USK SOFTBALL WROCLAW (Polsko) 11 bodů

5. BLONDIES ČESKÉ BUDĚJOVICE 10 bodů

6. SPECTRUM PRAHA 9 bodů(jg)