„Já jsem to tušil už na losu, kdy blízko mě seděl sportovní ředitel Slavie Tomáš Matějka, kterému jsem říkal, že proti sobě budeme hrát hned první kolo. On mi to nevěřil, ale stalo se. Jsem rád, že přijede na první kolo Slavia. Lidé mají velké lákadlo, na koho jiného by měli přijít, když ne na Slavii. Připravujeme různé pozvánky, soutěže a reklamy a věříme, že budeme hrát premiéru před vyprodanou halou. Fanoušci nás věrně podporovali v druhé lize, věřím, že nám zůstanou věrní také v té první,“ řekl perštejnský sportovní ředitel David Filinger pro server futsalliga.cz.

I takovou šálu si budou moci fanoušci zakoupit při nedělním zápase ve fanshopu.I takovou šálu si budou moci fanoušci zakoupit při nedělním zápase ve fanshopu.Zdroj: Facebook TJ Spartak Perštejn futsal

Perštejnský nováček neponechal nic náhodě a před těžkou soutěží myslel i na posílení. „Jsem spokojený s tím, že se mi povedlo přivést zkušené hráče a známá futsalová jména. Ale je mi více než jasné, že bude potřeba čas na to, aby se kluci dostali do správné formy a sehráli. Všichni víme, že David Černý dlouho nehrál futsal, protože se věnoval naplno fotbalu, Jirka Baran se v Liberci trápil. Daniel Klíma je stále velice mladý hráč, který má všechno před sebou. Michal Belej je futsalovou legendou, má spoustu zkušeností, očekáváme od něj, že bude tahounem týmu,“ vyjmenovává Filingr před nedělní otvírákovou bitvou sezony.