Se sezonou je s určitými výhradami spokojený i trenér Levhartů Tomáš Eisner: „Kdyby mi někdo před sezonou řekl, že skončíme desátí, tak to beru všemi deseti. Možná jsme mohli mít o dvě vítězství více, a to by jsme byli devátí, případně bojovali o osmé místo. Ale myslím, že nakonec to skončilo spravedlivě."

Jeden z klíčových hráčů v sezoně byl Pavel Bosák. O sezoně u Levhartů řekl: „Občas jsme hráli jako blbci, občas jako tým. Osobně si ale myslím, že sezona byla úspěšná. Podívejte se na Svitavy, Jindřicháč nebo na Ústí. Ty byly doma ještě před námi, první dva jmenovaní budou hrát baráž. Kvalita týmu pomalu stoupala, jsou tady mladí kluci, kteří chtějí hrát dobrý basket. A jakž takž se povedli i černoši."

Během sezony se vystřídalo v týmu několik zahraničních hráčů. Nakonec se sestava ustálila na triu John Fields, Curtis Allen a Showron Glover, posledně jmenovaný byl ale před play-off vyřazen z kádru. Američané jsou v českých klubech důležití, mužstvo můžou posunout výše. Jejich úlohu v týmu zhodnotil Pavel Bosák slovy: „Tým můžou posunout,ale taky nemusí. Naopak to všechno můžou doku… . Američané jsou prostě Američané, jedině, co je zajímá, jsou jejich statistiky. Potřebují se další sezonu prodat dál. Občas ti kluci černí zahráli dobře, občas něco vymysleli, hráli agresivně. Ale někdy nám i prohráli zápas. Ještě když hrál Glover,většinu balonů měli oni tři, nikdo jiný. Je to něco za něco. Kdyby jsme hráli sezonu jenom s mlaďochami, tak to ale taky nejde. To by jsme byli na sestup. Proto černoši v týmu by měli mít kvalitu, aby v Mattonce neubírali zbytečně minuty mladým hráčům."

Levharti v sezoně zaváhali v dvou domácích utkáních, když prohráli se Setuzou Ústí a s hráči Svitav. Naopak výborné výkony předvedli v domácích utkáních s Děčínem, s Kolínem, s Ústím i s Pardubicemi. „I když jsme utkání s Děčínem prohráli, v jeho průběhu jsme vedli o sedmnáct bodů. Porazili jsme doma silný Kolín, s Pardubicemi prohráli o čtyři body a rozdrtili Ústí. Výkonů v těchto zápasech si cením nejvíce," ukončil zhodnocení sezony trenér Tomáš Eisner.