Na prvním místě je dvojice týmů Sport bar Galaxie a úřadující mistr LoKo Chomutov, které mají na svém kontě deset bodů. Hned dva body za nimi je další dvojice Esap Chomutov a loni druhé Vamiro. Zajímavostí je, že první čtyři týmy jsou letos zatím bez porážky.
Na pátém místě je FC Jirkov 2000, který si připsal první prohru s týmem ABC Strada. Šestá jen s čtyřbodovou ztrátou na první místo jsou Jablíčka, která jsou také bez prohry, ale mají hned tři remízy. Dále je trojice čtyřbodových týmů Katalánci Most, ABC Strada a FC Viet Chomutov a na desátém místě je jen se dvěma body překvapivě Baník Chomutov. Na posledních dvou místech je dvojice nováčků, když Qark s.r.o. má jeden bod a Benfika je bez bodu.

V tabulce střelců jsou na prvním místě se šesti vstřelenými brankami Michal Belej z LoKo Chomutov a Vladimír Wagner z ABC Strada Chomutov. Hodnocení brankářů je také hodně vyrovnané, na prvních čtyřech místech jsou srovnáni Přemysl Číž (ESAP), Václav Šlégr (Sport Bar), Tomáš Sedláček (Vamiro) a Jiří Zamrzla (Sport Bar).

Jiří Kupec