Nedařilo se ale jenom Doksanské, ale i ostatním chomutovským plavcům, byť jim medaile, mnohdy těsně, unikaly. Nejblíž k ní byl Vojtěch Rut, který doplaval čtvrtý na 100 metrů motýlek, pátý na 50 metrů znak, sedmý na 50 metrů motýlek a elitní desítku uzavíral na 100 metrů znak.

Mezi deset nejlepších závodníků se opakovaně dařilo prosazovat velice všestranné Tereze Vlasákové, která doplavala šestá na 50 metrů motýlek, sedmá na 100 metrů prsa, osmá na 100 metrů motýlek a desátá místa vybojovala na 50 metrů prsa a 400 metrů kraul. Třikrát se totéž podařilo i Kamile Kaškové, která byla šestá na 100 metrů motýlek, osmá na 200 metrů polohově a desátá na 50 metrů motýlek.

Ze závodů v Mladé Boleslavi
Mladí plavci Slávie Chomutov předvedli parádní vystoupení

Pro jedno deváté místo si doplaval Jakub Jezbera. Mezi nejlepší desetileté plavce se během podzimu kvalifikovali i Jan Žiaček a Sarah Krstičová.

Trenérka Markéta Šilhanová byla s výkony plavců spokojená: „Všichni si dělali osobní rekordy a to vždy potěší jak nás, tak plavce samotné. Někteří se dokonce museli vypořádat i s různými nemocemi během přípravy, přesto to zvládli na výbornou. Abych byla konkrétní, tak Terka je mimořádně všestranná závodnice, s věkem určitě zesílí a myslím, že bude patřit k velmi rychlým holkám. Vojta je zatím oproti ostatním chlapcům trošku menší, dohání to ale neuvěřitelnou pílí v tréninku, až za pár let vyroste a zůstane dál stejně poctivý, taky o něm určitě ještě uslyšíme. Kuba zase posouval své osobáky o největší porce vteřin. Opravdu všichni plavali velmi dobře,“ usmívala se spokojená trenérka TJ Slávie Chomutov.