2. liga žen


Jirkovské stolní tenistky přivítaly na svých stolech suverénky soutěže z Dobré. Jejich soupeřky ještě v sezoně neprohrály a ztratily pouze jeden bod za remízu. Svoji kvalitu potvrdily i v Jirkově, kde vyhrály 8:2.

Z domácího týmu si zaslouží pochvalu Eva Leitnerová, která až se zraněnou nohou, obětavě nastoupila a bojovala jako lvice. Jeden zápas vyhrála, ze dvou odešla poražena až v pěti setech.

Body Jirkova: Leitnerová 1, Faiglová 1, Doutnáčová 0.

Ve druhém zápase nastoupily Jirkovačky proti Ústí nad Orlicí, které také patří do horní poloviny tabulky a prohrály 3:7.

Body Jirkova: Faiglová 1.5, Leitnerová 1.5, Doutnáčová 0.

V tabulce jsou ženy KST Jirkov s bilancí dvaceti bodů za čtyři výhry, jednu remízu a šest porážek na osmém místě tabulky, což je na nováčky druholigové soutěže solidní umístění.


3. liga mužů


Muži jirkovského áčka jeli v posledním podzimním dvojkole nejprve do Ostrova, kde povinně nad posledním celkem tabulky vyhráli 10:3.
Body Jirkova: Šmucr a Čermák 3.5, Hrnčál 2, Rödling 1.

Poté jeli do Chodova, kde po velmi dobrém výkonu vyhráli 10:4. V obou zápasech podrželi mužstvo Čermák se Šmucrem, kteří ani jednou neprohráli, v Chodově se konečně dokázal prosadit také Rödling, který podal svůj nejlepší podzimní výkon.

Body Jirkova: Rödling 3.5, Čermák a Šmucr 3, Hrnčál 0.5.

Ve vyrovnané třetiligové tabulce postoupili jirkovští hráči na sedmé místo, čímž napravili nepříliš úspěšný podzim.


Krajský př. 1. třídy


Jirkovské béčko přivezlo dvě přesvědčivé výhry 10:2 z Mostu B a Teplic B. Výborně zahráli Šimonek s Hamatou, kteří ve svých zápasech nenašli přemožitele. Po podzimu je béčko na velmi pěkném třetím místě.

V Mostě bodovali: Šimonek 3.5 bodu, Hamata 3, Bíma 2, Kotrba 1.5. V Teplicích bodovali: Šimonek 3.5, Hamata 3.5, Bíma 1.5, Kotrba 1.5.

Autor: Pavel Šístek