Ozdobou horského klání bylo ale družstvo dívek Prdlačky Svahová. Holky sice o nohejbalu mnoho nevěděly, ale jedno vítězství si přece jenom připsaly. „Na překvapení všech" zvítězily nad svými protějšky, mužským domácím týmem Svahová. Zpestřením pro přítomné týmy se tak stala výměna dresů po turnaji. Tady se vítězem stal tým Boleboře, který byl poctěn směnou s dívčím týmem.

Turnaj dva v jednom

1. Čekárna Chomutov 8 bodů

2. Boleboř                6 bodů

3. Svatá Kateřina       4 body

4. Prdlačky Svahová   2 body

5. Svahová               0 bodů

Po skončení Turnaje dva v jednom se už bez ženského týmu uskutečnil Turnaj o putovní pohár obce Boleboř. Tady se ukázalo jak dokáže být sport krutý nejen k profesionálům, ale i k amatérům. Chlapci z Čekárny totiž obě své utkání prohráli a skončili až čtvrtí. Naopak do finále se dostala Svahová, která v předcházejícím turnaji nezískala ani bod. I ve finále domácí družstvo překvapilo solidní hrou, ale vítězem se nakonec stal tým Boleboře.

U sítě bojuje Josef Švec z Čekárny Chomutov, jeho soup

Spolupořadatelem celodenního turnaje byla obec Boleboř. Poháry a ceny, které sponzorovaly Obecní úřad Boleboř a Spojovací materiály SM sever, s.r.o. byly po skončení turnaje předány týmům v občerstvení Na Hájovně.

Turnaj o putovní pohár obce Boleboř

1. Boleboř

2. Svahová

3. Svatá Kateřina

4. Čekárna Chomutov