V konkurenci 212 zúčastněných z 32 oddílů ČR si chomutovští vedli velice dobře. Stříbrné medaile ve svých vahách vybojovali František Šesták, Tereza Zoubková a Klára Vrbová. Bronzové medaile si z teplic odvezli Alex Fiala, Jakub Matějíček, David Brand, Johana Gillová, Přemysl Pavlíček a Adam Blažek. těsně pod stupni vítězů skončili na čtvrtém místě Jiří Obermajer, Vojta Ondrejka, Barbora Hošková, Jan Blažek a Julie Gillová.
Další turnaj, který byl tentokrát určený pro mladší a starší žáky pořádal oddíl Sport – Judo Litoměřice. Barvy TJ VTŽ Chomutov v tomto případě hájila o poznání skromnější výprava, ale přesto si vedla velmi dobře a několikrát dosáhla na stupně vítězů. První místo ve své váze vybojoval Jan Vopat, na stříbrný stupínek vystoupil Jakub Novotný a medailovou sbírku zkompletoval bronzem Tomáš Zmátlo.