Nejvíce z nich si vyplavala desetiletá Kateřina Tautrmanová, která se pouze jednou ze svých šesti závodů neumístila na stupních vítězů. Jinak ovládla 100 metrů prsa, 100 a 200 metrů kraul, druhá doplavala na polohové stovce a bronz brala za 100 metrů znak.

Společně s ní v kategorii desetiletých na nejvyšší stupínek vystoupala i Petra Jírová, když zvítězila na 100 metrů znak, bronz pak přidala za 100 metrů polohově. Pro medaile si doplavali i chlapci Jan Kubišta s Lukášem Selingrem. Kubišta se radoval třikrát, Selingr dvakrát.

V kategorii devítiletých plavců a plavkyň se z chomutovského oddílu medailově prosadili Kateřina Staňková (třikrát) s Denisem Pecháčem (jednou). A Staňková všechny své medailové závody proměnila ve zlato, čímž v počtu prvenství dorovnala o rok starší Taumtrmanovou. Zvítězila v závodech 50 metrů znak a kraul a 100 metrů polohově.

Na snímku je vedoucí gól Perštejna (zelení). Domácí gólman Petr Králík nedosáhl na přesně umístěný míč zahraný z trestného kopu Ondřejem Míčou.
V derby krajského přeboru předvedla Kadaň proti Perštejnu zničující závěr

Mezi osmiletými dokázal ve všech svých čtyřech závodech získat medaili Šimon Studnička. Ovládnul 50 metrů kraul a 100 metrů polohově, druhý pak doplaval v závodech 50 metrů prsa a 50 metrů kraul.

Sedmiletých plavců do Sokolova vyrazila čtveřice a každý z nich získal alespoň jednu medaili. Třikrát se z vítězství (50 metrů prsa a kraul) a z bronzu (50 metrů znak) radoval Lukáš Drs, jedno prvenství (50 metrů znak) a jedno stříbro (50 metrů kraul) si odvezl Damián Pecháč a kompletní chomutovské stupně vítězů na 50 metrů znak a kraul doplnil druhým a třetím místem Tomáš Vachulka. Jednu medaili si ze Sokolova odvezla i Klára Staňková.

Vratislav Dvořák