V sobotu se utkaly s týmem HK Hlinsko v Čechách a hlavně v prvním poločase to byla přetahovaná o každý gól. Domácí hráčky se dostaly na začátku do vedení, ale slabou produktivitou, když po jejich střelách zvonily hlavně tyče hostující branky o hubený náskok přišly a prohrály první poločas 5 : 6. Ve druhém se jim nepovedlo otočit vývoj zápasu a odešly nakonec poraženy o dva góly (12:14). „Na hřišti bylo vidět velké omlazení týmu, střelecky se v utkání prosadili jenom dvě zkušené hráčky Čihařová a Benešová. Bohužel z mladých se k nim nikdo nepřidal," zhodnotil vývoj utkání vedoucí týmu Vojtěch Čihař.

Pokud se v sobotním utkání mládí neprosadilo, v druhém víkendovém zápase to už neplatilo. Trenér Jan Malý záměrně rozložil tíhu utkání na všechny hráčky a předvedla se hlavně teprve sedmnáctiletá Michaela Musilová. Nejenže vstřelila poslední tři branky utkání, ale byly na ni i rozhodující fauly a z nařízených „šestek" Chomutovské skórovaly. V brance dostala možnost od desáté minuty druhého poločasu i Šeferová z „béčka" a na hřišti se objevily všechny hráčky ze soupisky. „Dostaly možnost hrát všechny mladé hráčky a jsem spokojen s tím, že se prosadily. V zápase jsme neměli obavu o výsledek, celé utkání jsme byli ve vedení. Dobře se ukázala Šeferová, při poctivé práci by se mohla prosadit do „A" týmu," byl spokojen Vojtěch Čihař.

Házenkářky Chomutova jsou po zisku dvou bodů na osmém místě v těsném kontaktu na páté místo. Další utkání nejvyšší soutěže žen odehrají opět na domácím hřišti, v neděli 11. května od 10:30 hodin přivítají Sokol Blovice.

SK Chomutov NH - HK Hlinsko v Čechách 12 : 14 (5:6).

Sestava a branky Chomutova: Bártová - Mrákotová, Lizáková, Bláhová, Češková - Čihařová 5, Benešová 7, Musilová, Černá.

SK Chomutov NH - Spartak Modřany 19 : 14 (9:6)

Sestava a branky Chomutova: Bártová, Šeferová - Mrákotová, Bláhová, Češková, Špicarová, Hladíková - Čihařová 3, Benešová 7, Musilová 5, Černá 4, Chromá.