Do tabulky 1. ligy si připsaly dvě vítězství, čtyři body a před jarem udržely kontakt se čtvrtým místem.

Po třech prohrách se silnými soupeři si spravily chuť hned v sobotním utkání se Studénkou. „Holky zahrály velmi dobře ve všech formacích, od brankářek přes obranu až po útočnice. Prvních patnáct minut bylo „oťukávacích", to jsme vedli o dvě branky. Pak jsme náskok navýšili až na poločasový čtyřgólový rozdíl a v závěru si zahrála i děvčata z „béčka," byl spokojený i manažer týmu Čihař.

Závěrečný zápas podzimu s Rokytnicí začal v podobném duchu jako sobotní se Studénkou. Do poločasu si chomutovské hráčky vypracovaly čtyřgólové vedení a zdálo se, že utkání „v pohodě" dohrají. „Čtyřbrankový rozdíl v poločase je náskok, který by měl týmu stačit," zhodnotil Vojtěch Čihař. Do druhého poločasu nastoupil chomutovský útok místo Zdeny Trojanové s Míšou Musilovou, které se dařilo v utkání se Studénkou. Po změně postihl ale chomutovské herní útlum. „Obrana Rokytnice nám nedovolila to, co obrana Studénky. Naše akce nekončili brankou, míče jsme odevzdávali soupeřkám. Ze čtyřgólového náskoku to bylo najednou jenom o dvě branky (14:12)," zhodnotil tuto část zápasu manažer. Házenkářky Chomutova nakonec větší komplikace už nepřipustily. Na nový povrch v areálu DUHA se vrátila Zdeňka Trojanová a hráčky navýšily na tříbodový rozdíl, který korigovala až v posledních sekundách utkání útočnice Rokytnice na konečný stav 17 : 15.

SK Chomutov NH - SK Studénka 25:15 (11:7).

SK Chomutov NH: Bártová, Poláková - Lizáková, Mrákotová, Bláhová, (Rösslerová, Rybářová) - Čihařová (13 branek), Benešová (6), Musilová (4), Trojanová (2).

SK Chomutov NH - TJ Sokol Rokytnice 17:15 (10:6).

SK Chomutov NH: Bártová (Zavadilová) - Lizáková, Mrákotová, Bláhová - Čihařová (8), Benešová (5),Trojanová (4), Musilová.