Levharti vstoupili do utkání opatrně a první desetiminutovka skončila nerozhodně 20:20. Postupně se ale domácí dostávali do tempa a díky výraznému vítězství ve druhé a čtvrté čtvrtině spolehlivě zvítězili. Pavel Staněk neskrýval po utkání a druhé výhře v řadě spokojenost.

„Jsem strašně rád, že jsme konečně dokázali vyhrát zápas, ve kterém se to očekávalo.“ Kapitán a asistent trenéra Levhartů věří, že dvě vítězství přinesou do týmu psychickou pohodu.

„Myslím, že se to v těch našich hlavách začíná zlepšovat, tedy ta víra v to, že pokud budeme dodržovat taktické pokyny v útoku a využívat chyb, které se objeví v soupeřově obraně v náš prospěch, tak myslím, že pokud budeme chytří, můžeme hrát i proti mnohem silnějším soupeřům.“

V týdnu před utkáním se objevila zpráva o zranění rozehrávače Roba Löweryho. Ten nakonec k utkání nastoupil a prezentoval se dvaceti body. „My jsme tušili, že to není zase tak vážné a že určitě hrát bude.

Ale Rob má utrženou kůži na palcové části dlaně na střelecké ruce. A to je velice nepříjemné, bolestivé, nová kůže je velice citlivá. Rob normálně absolvoval přípravu s obvazem, faktem je, že to může určitým způsobem limitovat, když však přijde ten herní adrenalin, tak na to ani nemyslíte,“ komentoval zranění spoluhráče Pavel Staněk.