Turnaj v Neratovicích byl vypsán pro věkové kategorie mláďat (2004 - 2005), mladších a starších žáků a žaček. Na tatami změřilo své síly na 176 mladých sportovců z 22 oddílů, převážně ze středočeského kraje a prahy.Mladí judisté TJ VTŽ se na turnaji navzdory vánoční tréninkové pauze představili ve velmi dobrém světle. V kategorii mláďat obsadili ve své váze první místa Jakub Novotný, Tereza Honáková a Pavel Zoubek, stříbrnou medaili vybojovala Tereza Zoubková.

V mladších žácích získali ve svých vahách třetí místa Tomáš Zmátlo a Matyáš Proll. Michaela Holá skončila na čtvrtém místě. Jediný chomutovský zástupce starších žáků Daniel Mertl prošel turnajem bez porážky a vybojoval po zásluze ve své váze první místo.

Na novoročním turnaji v Jihlavě potom startovali mladí judisté TJ VTŽ Chomutov v kategorii mláďat a starších žáků. I zde potvrdili dobrou výkonnost, když v kategorii mláďat ve svých vahách vybojovaly stříbrnou medaili Tereza Zoubková a Tereza Honáková, na bronzový stupínek vystoupil Pavel Zoubek. Nedařilo se Janu Háčkovi. Ve starších žácích se prosadili Daniel Mertl, který skončil ve své váze na druhém místě a Matěj Bureš jenž si po dobrém výkonu z Jihlavy odvezl bronzovou medaili.