Na mezinárodní soutěži v Jablonci nad Nisou startovali chomutovští závodníci v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň. Tam si nejlépe vedli Vlachová, Jelínková a D. Vopat, kteří ve svých váhách obsadili první místa. Stříbro přidali Kittler, Křivosudský, Varmuža, T. Holý a Stryhal. Bronzovou medaili získali Jobánek s P. Holým.

Na další soutěž odjeli Chomutovští do Děčína, kde na tradičním turnaji O děčínskou kotvu podali velmi dobrý výkon. Z výpravy závodníků TJ VTŽ Chomutov, čítající dvaadvacet borců, se jich na medailových příčkách umístilo hned šestnáct!

První místa svých váhových i věkových kategorií obsadili na děčínském tatami Varmuža, Jobánek, Kittler, D. Vopat, J. Vopat a Bureš, na druhých místech skončili Bednář, Mašek, Šetek, Balík, Tony, Mertl a Kobík, bronz pak do Chomutova přivezli Fryš, Kraus a T. Holý.

Významného úspěchu na mezinárodním tatami dosáhl na velmi kvalitně obsazeném turnaji v Berlíně chomutovský David Vopat v kategorii mladších žáků. Ve své váze obsadil druhou příčku a potvrdil tak výbornou výkonnost, kterou si v letošní sezoně stabilně drží.