S čím chce vyrukovat Mikuláš Antonik na ledě mistra extraligy 2011: „Chtěl by jsem, aby mužstvo bojovalo, hrálo koncentrovaně po celých šedesát minut a hráči plnili to, co si řekneme. Nesmí to být jak v duelech s Pardubicemi a Spartou, kde jsme udělali zbytečné chyby a dopustili se mnoho zbytečných faulů. Disciplínu musíme zlepšit."

Do přípravy Třince se zapojil Jiří Hudler a mohl by i obléci dres Ocelářů v extraligových zápasech. Osmadvacetiletý útočník Calgary na začátku sezony hrál krátce za Lva Praha, ale vzhledem k problémům s třísly poté s nováčkem KHL ukončil spolupráci. „Hudler se u nás začal připravovat, ale zatím se jedná jen o trénink," řekl generální ředitel klubu Pavel Marek.

Oceláři Třinec se nacházejí na čtvrtém místě extraligy, když mají 49 bodů, Piráti jsou na dvanáctém místě se 34 body. Utkání začíná v středu v 17:00 hodin.

Hokejisté Kadaně zajíždějí na led Havlíčkova Brodu, kterému se v poslední době daří. Havlíčkův Brod je nepříjemným soupeřem, jeho hokejisté vycházejí ze zabezpečené obrany a čekají na chyby soupeře. Tento způsob hry se jim vyplácí, v posledních sedmi zápasech totiž bodovali a získali v nich devatenáct bodů.

Za Kadaň opět nastoupí hokejisté z týmu Piráti Chomutov v obraně to bude Petr Macháček, Jan Rutta, Tomáš Bartejs, Martin Lučka a v útoku Petr Jíra a Zdeněk Ondřej.

HC Rebel Havlíčkův Brod je na šestém místě tabulky sedm bodů za čtvrtou Kadaní. Utkání začíná v Havlíčkově Brodě až v 18:30 hodin, když předtím od 15:00 hodin změří síly česká reprezentace hráčů do 20 let se stejně starými kolegy ze Slovenska.