V Městské sportovní hale v Chomutově se odehrál vzpomínkový zápas k 25. výročí založení Spolku Chomutovská liga malého fotbalu i klubů AC Severka a Atlantik. V začátcích letní ligy to byly dva velmi úspěšné týmy a současně i velcí rivalové, takže jejich vzájemný zápas byl vždy tradičním derby Chomutovské ligy malého fotbalu.

A rozhodně i po dvaceti pěti letech mělo derby svou kvalitu i náboj, protože hráči futsal hrát nezapomněli. Byla vidět velká chuť do hry, nasazení a padaly i branky. První poločas vyhrála Severka 4:2, která se ve druhém poločase dostala do vedení 6:2. Atlantik to ale nevzdal, hráči zabojovali a půl minuty před koncem vyrovnali. Zápas tak skončil zaslouženou remízou 7:7.

AC Severka Chomutov - Atlantik Chomutov 7:7 (4:2)

Branky: Šimek 3, Chýle 2, Bureš, Vajc Hillebrand 3, Kučera, Babka, Kuhn, Kupec. Rozhodčí: P. Špicar a V. Novotný.

Atlantik získal v Chomutovské lize malého fotbalu tituly v letech 1996, 1999 a druhé místa v 1994, 1995 a 1998Zdroj: archiv CHLMF

Atlantik získal v Chomutovské lize malého fotbalu tituly v letech 1996, 1999 a druhá místa v 1994, 1995 a 1998. foto: archiv CHLMF

AC Severka: Točín - Vaňous, Vajc, Bureš, Chýle, Bečka, Šimek, Hašek, Kareš, trenér Šnóbl, vedoucí mužstva Kasika

Atlantik: Hagenštoc ml. - Horák, Vaněk, Kučera, Babka, Maršík, Kuhn, Šíma, Hillebrand, Mešek, Valenta, Hromádka, Kupec, trenér Hagenštoc st., vedoucí mužstva Blaho