S pražským týmem, jenž hraje své seniorské zápasy v Benešově, se Levhartice utkají nejen o postup na Final Four do Brna, ale také o účast na Federálním poháru, který se uskuteční ve slovenských Piešťanech.
V losovacím osudí čtvrtfinále RENOMIA Českého poháru žen bylo celkem šest týmů z nejvyšší a druhé nejvyšší české ženské basketbalové soutěže. Kromě chomutovských Levhartic se jednalo o Slovanku, brněnské Žabiny, pražskou Slavii, hradecké Lvice a prvoligové basketbalistky Brandýsa nad Labem. Zmíněné celky se utkají o tři volná místa na brněnském Final Four, které letos uspořádá KP Brno, jež má své místo na turnaji zajištěné, ale také o postup na nově vzniklý Federální pohár, který zažije debut ve slovenských Piešťanech.

Sportovní ředitel RENOMIA Českého poháru žen Martin Jakeš, který se ujal losování, spojil následující dvojice. Aktuálně druhý tým tabulky brněnské Žabiny vyzvou na domácí palubovce pražskou Slavii. Prvoligový Brandýs přivítá na domácí palubovce Hradecké Lvice. A jak už bylo zmíněno, tak chomutovské Levhartice doma vyzvou Slovanku. Toto utkání se uskuteční ve středu 19.1. od 19:30 v MSH Chomutov.

Chomutovští fanoušci jsou jistotou, na kterou se hokejisté mohou spolehnout.
Postup? Hokejoví Piráti bez chyby míří do druhé ligy

Tři postupující + KP Brno si zahrají jako první české celky na Federálním poháru ve slovenských Piešťanech, jehož se zúčastní čtyři české a čtyři slovenské celky, těmi jsou první čtyři celky Niké Extraligy Žen po základní části - MBK Ružomberok, Piešťanské Čajky, Young Angels Košice a ŠKP 08 Banská Bystrica. Nasazení českých celků bude určeno dle aktuálního pořadí v tabulce RENOMIA ŽBL. Federální pohár je v Piešťanech naplánován na začátek února, konkrétně se uskuteční od - pátku 4. února do neděle 6. února.

Tři týdny po Piešťanech se stejné české týmy utkají v Brně v rámci Final Four RENOMIA České poháru žen. Vyvrcholení české pohárové soutěže je na programu od soboty 26. února do neděle 27. února v brněnské hala Vodova. A v případě postupu přes Slovanku budou Levhartice obhajovat bronzové medaile z loňské sezóny.

Libor Kult