Levharti hostili v odvetném utkání na své palubovce celek Lions Jindřichův Hradec a již podruhé v sezóně mu nastříleli 101 bodů. Tentokrát to stačilo na vítězství.

Celý zápas začal oťukáváním soupeře a nikdo na hřišti nechtěl udělat žádnou chybu, která by ovlivnila další vývoj. Obrana na obou stranách byla zprvu vlažnější, takže výsledkem první čtvrtiny bylo celkem 56 bodů. To značilo, že zápas bude, alespoň výší skóre, podobný, jako ten první v Jindřichově Hradci.
Od druhé čtvrtiny začali mít domácí Levharti více ze hry a až do konce utkání už soupeře do vedení nepustili. Poločas zakončil Aleš Jiráň v posledním zlomku hrací doby úspěšnou střelou za 3 body z poloviny hřiště, a to jakoby jindřichohradecké Lvy srazilo do kolen.

Druhý poločas se už odvíjel zcela v režii Levhartů. Lvi sice nehodili flintu do žita, ale jejich hra už neměla tu správnou jiskru, a tak začal rozdíl ve skóre narůstat. Několik minut před koncem zápasu už na straně domácích hráli pouze „mladíci“, kteří vystřídali zkušené chomutovské opory.

Proto Lvi ještě v posledních chvílích proměnili několik šancí, ale na nic to už nestačilo, a tak domácí tým v klidu a pohodě získal skalp jednoho z nejvážnějších soupeřů v soutěži. Stobodovou hranici překonal v samotném závěru Jiří Stariat, pro kterého to byla premiéra v barvách chomutovských Levhartů.

BK Levharti Chomutov vs. BK Lions Jindřichův Hradec 101:86 (26:30, 27:11, 27:24, 21:21)
* Body a sestav domácích: Hrubý 22, Jiráň 22, Hanzlík 15, Staněk 12, Štěpánek 11, Sucharda 9, Jakeš 6, Kozubík 2, Stariat Jiří 2, Stariat Jan, Kadeřábek, Polák