Třetí utkání v řadě na palubovce soupeře odehráli basketbalisté v Benešově. Jeho tým je složen jak z hráčů, kteří nastupují za USK Praha, tak z bývalých zkušených reprezentantů, jakými jsou například Stanislav Votroubek nebo bývalý chomutovský hráč Pavel Kubálek.

V průběhu celého utkání také domácí předváděli, že v této sestavě hrají velmi dobrý basketbal. I přesto se ale Levharti dokázali několikrát v utkání dostat do deseti až dvanácti bodového náskoku, po sérii chyb o něj ale vždy pravidelně přicházeli.

V závěru utkání vedli domácí o dva body a hostům hrozila první porážka v letošní sezoně. Levharti jsou ale v letošní sezoně zvyklí vyhrávat a nevzdávají se ani, když se jim na hřišti příliš nedaří. Šťastnými koši Marka Balíka a Zdeňka Hanzlíka otočili skóre zápasu ve svůj prospěch a nakonec zvítězili o pět bodů.

V příštím kole se chomutovští basketbalisté představí opět domácím publikem, v sobotu 23. října přivítají od 15:00 BK Slavoj Litoměřice a budou se snažit o prodloužení vítězné série již na sedm zápasů.

BC Benešov vs. BK Levharti Chomutov 74:79 (13:22, 19:14, 15:21, 27:22)
Body a sestava Chomutova: Hanzlík 17, Hrubý 16, Jiráň 15, Balík 15, Staněk 14, Štěpánek 2, Hemmy, Sucharda, Szabo, Kozubík, Stariat, Ka