Ten doplní svého krajana Charlese Littla, jehož příchod byl avizován v minulých týdnech. Druhý příchozí muž do týmu Levhartů bude mít jasnou úlohu.

Na pozici rozehrávače nahradit taková esa, jakými byli v minulém ročníku DJ Wright a zejména Patrick Pope. Showron Glower začal svou profesionální kariéru v týmu University of Saskatchewan. Odtud zamířil v sezóně 2010/2011 do švýcarského BC Boncourt red team, kde se blýskl svými statistikami.

Ve 29 utkáních nejvyšší LNA odehrál v průměru 34 minut na utkání s nástřelem 20,3 bodů. To ho vyneslo na pozici třetího nejlepšího střelce Švýcarské ligy, což signalizuje, že od něj Levharti očekávají jak organizaci hry, tak i významný podíl na bodech týmu.

I když se čekalo, že v minulé sezóně využije Showron Glower skvělých statistik k angažmá v některém z renomovaných evropských klubů, vedla jeho další profesionální cesta překvapivě k protinožcům do Austrálie.

Zde tento, dnes 25 letý a 180 cm vysoký basketbalista odehrál 10 utkání v týmu Wollongongs Hawks, ve kterých dosáhl na průměrných 15,2 minuty a střelecký průměr 6,5 bodu, 2,8 asistencí ale také 2,7 ztrát na 1 utkání.

Nyní bude bojovat o co nejlepší statistiky v dresu Levhartů. K týmu se stejně jako Charles Little připojí v září.