VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kupec: Někdy doma nadávají, ať už se na to vykašlu

Chomutov – O víkendu proběhne v Březenci u Jirkova tradiční turnaj Duha Cup na přírodní trávě, který bude zároveň oslavou dvacetiletého výročí CHLMF. Chybět nebude ani předseda Jiří Kupec, který se pro Deník rozpovídal o plánované oslavě či podpoře rodiny.

12.7.2012
SDÍLEJ:

PŘEDÁNÍ. Jiří Kupec (druhý zleva) a Miloš Matlach (vpravo) se zástupci dvacátého vítěze letní ligy - Betisu Kadaň. Foto: Ladislav Chlíbek

Jiří Kupec je jedním ze zakladatelů Chomutovské ligy malého fotbalu a po celou dobu její existence stojí v čele na postu předsedy. Z původního výboru je již jediným, kdo v soutěži zůstal. Přesto zatím končit nehodlá. „Pořád vidím kolem sebe, že je o CHLMF zájem a vlastně se stále rozrůstá. Myslím si, že jí mám stále co dát," říká nadšenec malého fotbalu.

Jiří, o víkendu se koná tradiční Duha Cup. Jak probíhají poslední přípravy?
V pondělí jsme byli na hřišti domluvit poslední organizační věci. Bude se sekat tráva a samozřejmě se musí nakoupit ceny pro nejlepší týmy. Jinak je turnaj rozlosován, zbývá si jen přát ať máme přívětivé počasí.

Turnaj bude zároveň oslavou dvacetiletého výročí CHLMF, bude něčím speciální?
Určitě bude speciální hlavně tou večerní oslavou. Ale i tím, že se ho po dlouhé době zúčastní velký počet týmů. Celkem jich bude 36, což je kromě druhého ročníku nejvíce v historii.

Donutila vás k rozšíření rostoucí poptávka mužstev?
Určitě. Od té doby, co jsme turnaj vrátili na travnaté hřiště tak trochu na vesnici, zájem je obrovský. Oproti loňsku jsme letos žádné týmy neodmítli, ale turnaj rozšířili. Nejlepší ročníky byli kdysi ve Vrskmani také na trávě a na to chceme navázat. Díky vedení 1. SK Jirkov se nám to i daří. Spolupráce s domácími je super.

Jaké další turnaje v letních měsících plánujete?
Právě probíhá nábor mužstev do Chomutovského poháru, který bude mít již dvacátý ročník. Dva týdny poté máme také tradiční, ale trochu komornější Unique Cup, kterého se účastní osm mužstev. Turnaj kdysi vznikl jako Senátor cup, když jeho spoluzakladatelem byl pan Drlý, v tu dobu senátor České republiky. Teď se v této tradici pokračuje pod hlavičkou Unique club baru.

Vrátíme se zpět k Duha cupu a oslavám. Vaším přáním bylo zkontaktovat a pozvat co nejvíce hráčů i funkcionářů z úplných začátků CHLMF. Podařilo se to?
S některými se mi podařilo spojit a přijdou, ale bohužel s některými ne. Třeba jmenovitě u Honzy Šilhavého nebo Petra Šímy mě to mrzí a moc rád bych je viděl.  Dost lidí ale přijde a strašně moc rád je uvidím. Jsem takový dinosaurus CHLMF, protože z těch začátků jsem ve vedení už jen já. Po dvaceti letech je možná čas na odchod, to ale musí posoudit jiní. Každopádně v Březenci strašně moc rád uvidím každého funkcionáře nebo hráče z těch našich začátků. Přijďte!

Máte osobní pocit, že je čas ve funkci předsedy končit?
Já ani ne, protože stále vidím kolem sebe, že je o CHLMF zájem a pořád se rozrůstá. Myslím si, že jí mám stále co dát, protože se nám i daří získávat ve větším množství mladé hráče, což je v dnešní době super. Musím pochválit kluky z výboru kolem mě, jsou fakt super a bez nich bych už možná i skončil. Celkově mě to baví a už to beru trochu jako životní osud, poslání. Hlavně to mám pořád po těch letech moc rád.

Přesto, měl jste někdy chuť, jak se říká, se vším praštit?
Bylo období, že po každé sezóně. Bavilo mě, když mě kluci ukecávali, abych nekončil (smích).Vážně jsem chtěl končit jen jednou. Nyní bych chtěl vydržet ještě alespoň pár let. Když mě v tom bude rodina nadále podporovat, práce a zdraví mi to dovolí a hlavně budu mít kolem sebe skvělé lidi jako dosud, určitě to vyjde.

V dresu Unique drink team nastupujete dosud jako aktivní hráč. Zasáhnete  i do  Duha cupu?
Nevím, jestli budu nominován. (úsměv) Ale určitě bych rád naskočil za tým mé futsalové kariéry.

Neovlivní vaše výkony plánovaná oslava?
Jestli se probojujeme do nedělní části turnaje, tak to asi raději nechám spoluhráčům. (úsměv)

Jak se o CHLMF zajímá vaše rodina?
Určitě mě za tu spoustu let podporovala a podporuje stále. Ale také mi někdy nadávají, ať už se na to vykašlu, jestli to mám zapotřebí. Já to totiž moc prožívám a nosím to i domů. Ale moc toho o CHLMF a malém fotbalu nevědí.

Takže si neuvědomují velikost CHLMF a berou to někdy tak, že si jdete někam „zakopat"?
Tak nějak. Upřímně někdy mi opravdu připadá, že má rodina pořádně neví, co vlastně až dělám. Ale je otázka, jestli to třeba žena pochopí stejně jako muž. Nemyslím to ale ve zlém.

Otázka na závěr. Přežije Chomutovská liga dalších dvacet let?
Já věřím, že ano. Chce to ale strhnout ty mladé, aby neseděli jen u počítače. Je super zahrát si, vyhrát či prohrát, potom to rozebrat a mít partu, která se schází. Jestli u toho budu i já, toť otázka. Ale jsem na to dost velký blázen a následovníka stále ještě nemám.

Autor: Martin Petrů

12.7.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 590 Kč

Uklízeči veřejných prostranství Dělník/ice na údržbu a úklid obce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13590 kč, mzda max. 25500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Starosta obce Černovice u Chomutova vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici, , Dělník na údržbu a úklid obce, Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, s tříměsíční zkušební dobou., , Předpokládaný nástup: dle dohody, Platové zařazení: 5-6. platová třída podle Nař. vlády č. 341/2017Sb, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, odměny a prémie za dobře vykonanou práci po zkušební době až do výše 25.500,- Kč HM / měsíc., Místo výkonu: k.ú. Černovice u Chomutova, Pracovní náplň: , - Běžná údržba veškerého majetku obce včetně údržby veřejné zeleně, - Řidič motorových vozidel, - Letní a zimní údržba chodníků, komunikací a veřejných prostranství (pracovní pohotovost), - Obsluha a údržba čistírny odpadních vod , - Součinnost s ostatními zaměstnanci (VPP), - Další pracovní náplň bude upřesněna při výběrovém řízení, Požadujeme: , - Minimální věk 18 let a způsobilost k právním úkonům, - Řidičský průkaz sk. B, C, T , - Trestní bezúhonnost, - Minimální vzdělání - výuční list nebo základní s praxí, - Zdravotní způsobilost odpovídající fyzické práci ve venkovním prostředí, - Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, - Praxe na obdobné pozici - výhodou, - Praxe při obsluze strojů a pracovních náčiní - výhodou, - Pobyt v obci Černovice či v jejím bezprostředním okolí - výhodou, , Případné otázky Vám zodpoví starosta obce Petr Beran tel. 602 737 978, , Písemná přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, telefonní kontakt, email uchazeče, datum a podpis uchazeče., Požadované podklady k přihlášce: strukturovaný životopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z evidence rejstříku trestů max. 3 měsíce starý, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení., , V případě zájmu o pracovní místo zasílejte přihlášky s uvedenými doklady v zalepené obálce označené: "Neotvírat - výběrové řízení - Dělník na údržbu a úklid obce" nejpozději do 29. 6. 2018 do 12h na adresu Obec Černovice, Černovice 80, 430 01 nebo ji doručte osobně v téže lhůtě.. Pracoviště: Obec černovice, 430 01 Chomutov 1. Informace: Petr Beran, +420 602 737 978.

Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč

Montážní dělníci výrobků a zařízení Operátor/ka výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 100. Poznámka: Výběrové řízení se koná v zasedací místnosti Úřadu práce ČR, Polní 683, Klášterec nad Ohří (životopis s sebou)., 1) dne 3.7.2018 v 8,30 hod., 2) dne 3.7.2018 v 11,00 hod., , Místo výkonu práce - BOS Automotive Products CZ s.r.o., U Porcelánky č.p. 786, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří 1, , Nabízíme - základní mzda 15000 Kč, variabilní složka 0- 3600 Kč, příspěvek na bydlení 2500 Kč, po zaškolení kvalifikační třída od 500-2500 Kč, firemní doprava, obědové menu od 15-20 Kč - podnikové stravování. Pracoviště: Bos automotive products cz s.r.o., U Porcelánky, č.p. 786, 431 51 Klášterec nad Ohří 1. Informace: Veronika Paučulová, +420 739 246 169.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 25 000 Kč

Stavební a provozní elektrikáři Elektrikář provozní a stavební. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: atlantsro@atlas.cz, nebo volat na tel.č.: 606 220 742 v době Po - Pa od 8,00 do 14,00 hod a domluvit pohovor, , Místo výkonu práce - ATLANT spol. s r.o. - provozovna u Elektrárny EPRU II., Prunéřov, 432 01 Kadaň 1. Pracoviště: Atlant spol. s r.o. - provozovna u elektrárny epru ii., 432 01 Kadaň 1. Informace: Martin Bohuslav, +420 606 220 742.

Výroba - Výroba Nástrojař 16 400 Kč

Nástrojaři a příbuzní pracovníci Operátor/ka mechanické dílny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: Lenka.Kondrakova@pulspower.com nebo volat na tel.č.: 474356151 a domluvit pohovor., , Místo výkonu práce - PULS investiční s.r.o., Pražská č.p. 5639, 430 01 Chomutov 1, , Náplň práce - obsluha zařízení pro ohýbání plechů, loupání folií z kovových částí obalů na přístroje, přípravné práce., , Požadujeme - manuální zručnost, pečlivost, praxe ve výrobě a s obsluhou strojů výhodou, , Nabízíme - Mzda: 16 400,- + 10% prémie , 500,- Kč benefity Cafeterie- po 3 měsících, 300,- Kč po 6 měs na živ. pojištění, nebo penzij. připojištění, osobní ohodnocení 0 -4 000 Kč, dotovaná strava, doprava z Jirkova a Chomutova zajištěna. Pracoviště: Puls investiční s.r.o., Pražská, č.p. 5639, 430 01 Chomutov 1. Informace: Lenka Kondráková, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Stánkový prodej. Ilustrační foto

Celníci vzkazují: Stánkaři musí hlásit prodej rozlévaného alkoholu

Chorvatská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
12

Krásné ženy z Argentiny, Nigérie a Evropy. Vyberte nejhezčí fanynku skupiny D

Vyšel třetí díl průvodce po hrobech slavných Čechů. Čítá i místopis

Severní Čechy - Mimořádným počinem ve světě české knihy posledních let je vydání třetího dílu knihy divadelníka a fotografa Miloše Dvořáka Malý průvodce po hrobech velkých.

Historicky první jaderná svatba a od císařpána k bolševikům: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 22. června 2018.

FOTO: Na Chomutovsku filmaři natáčejí záběry pro nový thriller

Chomutovsko - Filmaři mrazivého snímku Poslouchej natáčejí u Prunéřova, Kadaně a Nechranic.

Kráska z Peru, Austrálie nebo Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny C

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT