„Náš tým odjelo reprezentovat jedenáct závodníků a jeden rozhodčí. Na turnaji se nám dařilo. Získali jsme devět zlatých, pět stříbrných a dvě bronzové medaile,“ pochvaloval si po návratu domů trenér Jan Jansa. Nejlépe si na turnaji vedli zkušení reprezentanti Sára Masáková a Lukáš Buňat, kteří vyhráli obě kategorie ve kterých závodili. Stejného výsledku dosáhla nově i Klára Hlaváčová, která dokázala také dvakrát zvítězit. Po jednom zlatu přidali Nikolas Tomaško, Laura Zimmermannová a Alice Jansová.

„Jedinými našimi borci bez medailového umístění jsou Jiří Hlaváč a Pavel Knop. Ani jeden se však za své výkony nemusí stydět. Oba totiž startovali v nejtrvdší disciplíne UFR Tatami,“ okomentoval start kadaňských borců Jansa.

Vedle medailí získala ocenění i rozhodčí Adéla Knopová. „Naše rozhodčí a současně výborná závodnice Adéla Knopová, obdržela za svou práci na turnaji speciální poděkování od hlavního rozhodčího polského svazu,“ uzavřel Jansa. Závodníky kadaňského klubu nyní čeká vánoční zasloužená vánoční pauza. Dlouho ale odpočívat nebudou. Do soutěžního kolotoče opět naskočí v polovině ledna 2020, kdy je nejprve čeká strat na Pražském poháru, a poté v polovině února 2020 domácí turnaj Kadaň Open 2020. 

Umístění kickboxerů SK Kosagym Kadaň

1. místo:

Sára Masáková – PF -165cm
Sára Masáková – PF +165cm
Lukáš Buňat – PF +155cm
Lukáš Buňat -UFR Tatami 47kg
Nikolas Tomaško – PF -155cm
Klára Hlaváčová – PF -150cm
Klára Hlaváčová – PF+150cm
Laura Zimmermannová – Kalaki -140cm
Alice Jansová – Kalaki children -140cm

2. místo:
Barbora Jansová – PF +165cm
Barbora Jansová – UFR Tatami +65kg
Nikolas Tomaško – PF +155cm
Laura Zimmermannová – PF -140cm
Marek Scheiner – UFR Tatami +69kg

3. místo:
Alice Jansová – Kalaki děti +140cm
Matek Novotný – Kalaki -135cm

4. místo:
Nikolas Tomaško – UFR Tatami +47kg
Jiří Hlaváč – UFR Tatami -52kg

6.místo:
Pavel Knop – UFR Tatami +69kg

(jj)