Obsazenost jednotlivých kategorií byla neuvěřitelná, standardem bylo dvacet a více závodníků v každé kategorii od dětí až po dospělé.Polsko zde ukázalo svou ohromnou členskou základnu a vyspělost jednotlivých závodníků v kickboxingu. Turnaj byl plný polských reprezentantů a medailistů z MS a ME, o to více je obdivuhodný úspěch kadaňské výpravy, když závodníci získali celkem 5 cenných kovů tři zlata, jedno stříbro a jeden bronz.

V mládežnické kategorii semicontactu do 145 cm se ve skvělé formě předvedli mladí reprezentanti a medailisté z letošního MS WPKA v Řecku Michael Fejsák a Jakub Juhar. Oba se postupně probíjeli startovním polem až do finále, kde si v exhibičním tempu mezi sebe rozdělili zlatou a stříbrnou medaili. Zlato získal Michael Fejsák, stříbro Jakub Juhar.

V mládežnické kategorii semicontactu do 155 cm se představili čtyři čeští závodníci. Nakonec pouze Vojtěch Král dokázal najít recept na své soupeře, zápas od zápasu se jeho výkon zlepšoval a po vypjatém finále se radoval z další zlaté medaile pro kadaňské barvy.

V seniorské kategorii semicontactu žen do 165 cm se po tříleté pauze vrátila k pointfightingu Iveta Kosová a hned z toho byla další medaile. Po diskutabilní prohře v semifinále se Iveta v boji o bronzovou medaili doslova na soupeřku vrhla a aktivně sbírala body na svou stranu. Nakonec z toho byla remíza a o vítězce rozhodovalo prodloužení systémem „náhlé smrti". Iveta bleskurychlým výpadem zaskočila soupeřku a získala další cenný kov bronz.

Medailově se dařilo i v kategorii touchcontact. Michael Fejsák v kategorii do 145 cm zúročil své zkušenosti z pointfightingu a nedal svým soupeřům šanci. Stylem start-cíl přidal třetí zlato pro český tým a potvrdil tak svou pozici české a světové jedničky pointfightingu v dané kategorii.

Celkové výsledky

1. místo M. Fejsák - semicontakt

1. místo M. Fejsák - touchkontakt

1. místo V. Král - semicontact

2. místo J. Juhar - semicontact

3. místo I. Kosová - semicontact