Mistrovství se zúčastnilo celkem 106 závodníků, kteří bojovali v disciplínách semicontact a lightcontact. Kromě ostřílených borců bojujících o tituly mistra ČR v kategorii „Elite", byla pro začínající závodníky připravena kategorie „Začátečníci".

Kadaňský klub „SK Kosagym" reprezentovali čtyři závodníci v kategorii „Elite" a pět závodníků v kategorii „Začátečníci". Tři mladí, ale již zkušení závodníci Michael Fejsák, Jakub Juhar a Vojtěch Král se stali pro rok 2012 mistry České republiky.

Michael Fejsák měl startovat v obou kategoriích semicontact i lightcontact. Ve finálovém zápase lightcontactu do 140 cm si však nešťastně zlomil prst na noze, ale i tak zápas dobojoval a dokonce v něm zvítězil. Start v prémiové kategorii semicontact byl však již nemožný a teď ho čeká minimálně měsíční odpočinek. Prosincového turnaje ve Varšavě by se však již měl zúčastnit.

Jakub Juhar i Vojtěch Král ovládli své kategorie semicontact a V. Král navíc obsadil i druhé místo v elitní kategorii lightcontact.

Neztratili se ani začátečníci, kteří dokázali vybojovat celkem čtyři cenné kovy. Nejúspěšnější z nich byl Daniel Markus, kteří vybojoval zlato v kategorii semicontact do 150 cm.

Výsledky závodníků „Kosagym Kadaň"

Kategorie „Elite":

1. místo: Michael Fejsák kategorie lightcontact do 140 cm

1. místo: Jakub Juhar kategorie semicontact do 150 cm

1. místo: Vojtěch Král kategorie semicontact do 160 cm

2. místo: Vojtěch Král kategorie lightcontact do 160 cm

2. místo: Ladislav Eisenhammer kategorie semicontact do 160 cm

3. místo: Ladislav Eisenhammer kategorie lightcontact do 160 cm

Kategorie „Začátečníci":

1. místo: Daniel Markus kategorie semicontact do 150 cm

2. místo: Dominik Dobrovský kategorie semicontact do 150 cm

2. místo: Dominik Dobrovský kategorie lightcontact do 150 cm

3. místo: Petr Chloupek kategorie semicontact do 150 cm