Oba třináctiletí členové kadaňského Kosagymu se ve dnech 29. 5.-1.6. 2013 zúčastnili v Athénách Mistrovství světa v kickboxu asociace WPKA. Michael Fejsák se stal dvojnásobným mistrem světa a Vojtěch Král přidal stříbro a bronz.

Michael soutěžil v kategoriích „semicontact" a „pointfighting" (do 40kg) a ani v jedné nenašel přemožitele. Doslova válcoval své protivníky, recept na něj nenašli ani borci z kickboxersky silných států jako např. Azerbajdžán, Rusko, Ukrajina. Vybojoval tak dvě zlaté medaile pro české barvy.

Na jeho úspěchy skvěle navázal i Vojtěch Král, který zápasil ve stejných kategoriích, avšak ve váze do 50 kg. Vojta hned při své premiéře v národním týmu dokázal vybojovat skvělé stříbro v semicontactu a bronz (pointfighting) a potvrdil tak silnou základnu mladých a úspěšných závodníků kadaňského klubu Kosagym.

Česká výprava získala na proběhlém MS celkem 20 cenných kovů a hned o čtyři se zasloužili dva úspěšní mladí sportovci z Kadaně.

Michael Fejsák je už mistrem světa z roku 2012, držitelem dalších světových ocenění a  dlouhodobě oporou národního týmu.