Soutěžní den začali dopoledne dorostenci, ženy a muži, kteří se v celorepublikové konkurenci rozhodně neztratili. Největší úspěch slavila Kristýna Tesařová, která v kategorii starších dorostenek vyhrála kata i kumite, a tím získala i pohár za kombinaci.

Další medaile

Medailové úspěchy získali karatisté i v týmové soutěži v kata. Starší dorostenci (Bachorec, Froněk, Jiang) obsadili druhé místo a muži (Kalkuš, Kovářík, Kroutil) získali bronz. Velkou pochvalu zaslouží také mladší dorostenky Emma Beranová za šesté místo v kumite, starší dorostenka Pavla Patíková za osmé místo v kumite a deváté místo v kata, starší dorostenci Daniel Bachorec za sedmé místo v kumite, Matěj Kovářík za deváté místo v kumite a muži Matěj Kalkuš za sedmé místo v kumite.

Týmový duch

Jako správní kamarádi pak všichni fandili týmu žáků. Šárka Koritinová, Anna Doležalová, David Vyhnálek a Michal Málek se utkali s dalšími devíti týmy a v prvním kole ligy žáků obsadili třetí místo. David Vyhnálek získal pro tým nejvíce bodů. Vyhrál osm zápasů v kata a sedm v kumite (pětkrát zvítězil přímo na ippon). Šárka Koritinová vyhrála osm zápasů v kata a jednou remizovala v kumite. Michal Málek vyhrál čtyři zápasy v kumite, bohužel se v předposledním duelu zranil, což mu znemožnilo dále pokračovat. Anna Doležalová vyhrála čtyři zápasy v kumite.

Výsledky

Výhry: SKP Hvězda Karlovy Vary 8:2, Sport Úvaly B 10:0, SKBU Hostivař 6:4, Shirokan Dojo 10:0, Tsunami Prachatice 9:1, SK Shotokan Neratovice 6:4, Fight Club A 6:4.
Prohry: Sport Úvaly A 4:6, Fight Club B 4:6.